Newsy

Skoki narciarskie na żywo w TVN. Kiedy odbędzie się pierwszy konkurs?

Newsy

Autor:
Oskar
Netkowski
Skoki narciarskie na antenie TVN

Zapowiada się sezon zimowy w TVN, jakiego jeszcze nie było. Skoki narciarskie, czyli ukochana dyscyplina sportowa Polaków – transmitowane będą w TVN, Eurosporcie 1 i serwisie player.pl. O szczegółach w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli dyrektor programowy Edward Miszczak oraz dyrektorka Eurosportu w Polsce, Dorota Żurkowska-Bytner.

Skoki narciarskie w TVN

W tym roku wszystkie kwalifikacje i konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich będą pokazywane na żywo w Eurosporcie 1 i serwisie player.pl, a wszystkie konkursy Pucharu Świata w skokach rozgrywane poza Polską pojawią się również na antenie TVN. Widzowie, którzy nie będą mogli przeżywać sportowych emocji na żywo, nie zostaną z niczym.

- Na głównej antenie TVN, dla wszystkich Polaków, czyli wszystkie konkursy poza tymi rozgrywanym poza Polską będą dostępne w TVN. Wszystkie inne, ale również te z Polski i wyjazdowe konkursy będą do obejrzenia Eurosporcie i serwisie player.pl - mówiła Dorota Żurkowska-Bytner.

Co się zmieni w sposobie pokazywania tego sportu?

- Postrzegamy swoją organizację jako otwartą platformę. Mamy ogromny magazyn kontentu. (...) Wydaje mi się, że największą różnicą w tym co było dotychczas, a tym co będzie, to ta otwartość. Dostępność do tego kontentu będzie wtedy, kiedy ktoś będzie miał czas. Drugi element, który ciągle jest do zbudowania, to obecność naszej narodowej drużyny, obecność w naszej codzienności. (...) Ciągle jesteśmy znani jako łowcy emocji, więc one będą dla nas wskaźnikiem - dodał Edward Miszczak.

Kiedy odbędą się skoki narciarskie?

Sezon zimowy rozpocznie się pod koniec października wraz z inauguracją Pucharu Świata w Soelden. Już 19 listopada na ekrany widzów wrócą skoki narciarskie! Kwalifikacje do konkursów w Niżnym Tagile pokaże Eurosport i Player, a sobotnie i niedzielne zawody będą transmitowane również na ogólnodostępnej antenie TVN. To tam miliony Polaków obejrzą wszystkie konkursy Pucharu Świata oprócz rywalizacji w Wiśle i Zakopanem, którą widzowie będą mogli śledzić w Eurosporcie i Playerze.

Na przełomie grudnia i stycznia rozegrany zostanie prestiżowy Turniej Czterech Skoczni. Sezon skoków zakończy się w marcu lotami w Planicy. W każdym tygodniu TVN Grupa Discovery będzie transmitować zmagania największych gwiazd w różnych dyscyplinach. Widzowie zobaczą między innymi starty Maryny Gąsienicy-Daniel w narciarstwie alpejskim, Izabeli Marcisz i Moniki Skinder w biegach narciarskich, a także - na kanałach Eurosportu i w Playerze - Moniki Hojnisz-Staręgi i Kamili Żuk w biathlonie oraz Natalii Maliszewskiej w short tracku.

Punktem kulminacyjnym sezonu będą Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pekin 2022. Na platformach Discovery dostępny będzie każdy niezapomniany moment najważniejszego wydarzenia sportowego świata. 

Przedsmak zimowych emocji w TVN
Przedsmak zimowych emocji w TVN Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości