Sandra Kubicka wróciła do Polski. "Czuję szczęście, którego nie czułam już od kilku miesięcy"

Newsy

Bartosz Krupa/EastNews

Sandra Kubicka niedawno ogłosiła, że planuje opuścić Stany Zjednoczone i tymczasowo rozstać się ze swoim narzeczonym. Z zamieszczonego na Instagramie postu wynika, że modelka wróciła do Polski i w końcu jest szczęśliwa.

Sandra Kubicka wróciła do Polski

Jeszcze kilka tygodni temu planowała wymarzone wesele, które ze względu na pandemię koronawirusa zostało przesunięte. Ku zaskoczeniu fanów, modelka podjęła jeszcze inną ważną decyzję. Postanowiła opuścić Miami i dom, w którym rok temu zamieszkała z ukochanym - Kaio Alvasem Goncalvesem. W serii emocjonalnych InstaStory wyjaśniła, że od jakiegoś czasu nie jest szczęśliwa w Stanach Zjednoczonych. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Sandra szczegółowo relacjonowała proces przeprowadzki do Polski. Przypominamy, że właśnie w Miami spędziła większość swojego życia, więc do przewiezienia wszystkich rzeczy potrzebny był jej ogromny kontener. Wygląda na to, że udało jej się szczęśliwie wrócić do kraju.

Modelka w końcu jest szczęśliwa

Dobrą nowinę ogłosiła swoim fanom na Instagramie. Pod zdjęciem kwiatów, które otrzymała od przyjaciół z okazji przylotu, Sandra podzieliła się swoimi refleksami na temat życia i szczęścia.

Coś we mnie pękło kilka miesięcy temu, czegoś mi było brak w sercu do pełni szczęścia. Teraz siedzę zupełnie sama przy kubku kawy i pisze ten post.. Wokół mnie cisza, spokój, słońce świeci, muzyka z lat 80. leci w tle... i wiecie co? Czuję SZCZĘŚCIE, którego nie czułam już od kilku miesięcy... bo wiem, że szczęście zaczyna się od NAS SAMYCH.

- napisała na swoim profilu modelka.

Postawiłam wszystko na jedna kartę, troszkę się bałam nie będę ukrywać... bo pierwszy raz w życiu spakowałam całe swoje życie... ale wiem ze podjęłam dobrą decyzję dla samej siebie. Zawsze znajdą się jacyś hejterzy. Dostałam jedną wiadomość „przestań udawać ze jesteś taka szczęśliwa” ale przysięgam, nie udaje. Również nie muszę Was przekonywać. Kamień z serca mi spadł. Dla mnie nie ma nic cenniejszego niż spokój w moim domu ❤️ jestem szczęśliwa. Kocham życie. Moje życie. ?

- dodała dziękując za miłe przyjęcie w domu.

Zobacz też:

Autor: Pola Namysł