Newsy

Obława w Rzeszowie. Pościg za podejrzewanym o zabójstwo 47-letniej kobiety

Newsy

Autor:
Izabela
Dorf
radiowóz policyjny

W piątek rano (10 grudnia 2021 r.), przed jednym z bloków w Rzeszowie zostały odnalezione zwłoki kobiety. Po pościgu policja zatrzymała podejrzanego o zabójstwo mężczyznę.

Rzeszów. Znaleziono ciało kobiety

Jak poinformowało rmf24, ok. 7:00 przed blokiem przy ulicy Czudeckiej w Rzeszowie znaleziono ciało kobiety z ranami kłutymi klatki piersiowej. Ofiara miała 47 lat.

- Mimo udzielonej pomocy, jej życia nie udało się uratować. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora - powiedział oficer prasowy rzeszowskiej policji nadkomisarz Adam Szeląg.

Zgodnie nieoficjalnymi informacji sprawcą zabójstwa może być mężczyzna, który uciekł z miejsca zdarzenia samochodem nieżyjącej kobiety. Spowodował kolizję na ul. Wadowickiej i następnie uciekł pieszo.

Najgłośniejsze procesy poszlakowe
Najgłośniejsze procesy poszlakowe Źródło: Dzień Dobry TVN

Pościg za podejrzanym o zamordowanie kobiety w Rzeszowie

Za podejrzewanym trwał pościg, w którym bierze udział pies tropiący. - Około 9:00, na ulicy Krakowskiej, policjanci zatrzymali 42-letniego mężczyznę, który może mieć związek z tym zdarzeniem" – wyjaśnił Szeląg. W miejscu odnalezienia zwłok kobiety pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej dla miasta Rzeszów. Trwają policyjne czynności.

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Izabela Dorf

rmf24/PAP

Źródło zdjęcia głównego: Canon_77/Getty Images

Pozostałe wiadomości