Newsy

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" wkrótce w TTV. O czym opowiada program?

Newsy

Autor:
Sylwia
Wołoch
Źródło:
TTV
Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec

23 listopada w TTV rusza program "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec". Głównymi bohaterami będą Robert Motyka ze swoim ojcem, Tadeuszem. O czym jest ten program? W jakie dni będzie można go oglądać?

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - o czym jest?

Robert Motyka ma 47 lat i mieszka w Warszawie. Jest znanym komikiem, ale przede wszystkim synem Tadeusza, mieszkańca Sieniawy Żarskiej. Teraz, pod pretekstem remontu, Robert wraca w rodzinne strony by nadrobić to, co go ominęło i czego się nie nauczył od ojca. Czy można jednak wrócić jak gdyby nigdy nic?

Robert, mając 15 lat, wyprowadził się z domu i potem rzadko go odwiedzał. W życiu został tym, kim chciał - znanym komikiem, choć jak uważa jego ojciec, wcale nie najlepszym. Teraz ojciec Roberta porwał się na spore przedsięwzięcie - remontuje mały pawilon, w którym urządza wiejski lumpeks. I mimo, że praktyczne umiejętności ojca nie przeszły na syna, to jednak ta pomoc będzie nieoceniona. Obydwaj mają też do załatwienia parę innych spraw, a będą mieli na to niemal trzy tygodnie. Robert i Tadeusz spędzą ze sobą szalony czas, pełen emocji i wzruszeń. Do jakich dojdą wniosków? I czy zmienią one coś w ich relacji?

- W TTV zawsze sięgamy po takich bohaterów, którzy potrafią przekonać do siebie widzów swoją prawdziwą, pełną emocji postawą. Muszę jednak przyznać, że w tym przypadku rodzinny duet z Tadeuszem i Robertem w rolach głównych naprawdę wyszedł poza naszą skalę. Dziękuję im za zaufanie, bo z tego spotkania dwóch pokoleń mamy na antenie niezwykły serial – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV i Player.pl

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - gdzie oglądać?

- Wyjechałem z domu rodzinnego do szkoły z internatem i moje relacje z rodzicami się rozluźniły. Mieszkałem później w różnych częściach Polski, ale do rodzinnej wsi już nie wróciłem. Nie licząc wspólnych świąt i wyjazdów wakacyjnych, które były zawsze intensywne, nie mieliśmy z tatą wiele okazji do rozmów. Ten czas dał nam ogromną możliwość poznania się na nowo. Znaleźliśmy się w ciekawej dla siebie, ale i wymagającej sytuacji. Stres i intensywność, które towarzyszyły przy nagrywaniu programu nie pozostawiały wiele przestrzeni na układanie emocji, udawanie, kreowanie. Wszystko działo się szybko, tu i teraz – komentuje Robert Motyka, bohater serii TTV.

"Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" - kiedy premiera?

Premiera "Rzeczy, których nie nauczył mnie ojciec" w TTV odbędzie się we wtorek, 23 listopada 2021 roku. Premierowe odcinki programu będą nadawane od wtorku do czwartku o godz. 22.00. Cykl będzie także dostępny w Player.pl.

Zdjęcia do projektu powstały latem tego roku. Seria liczy 9 odcinków, za jego produkcję odpowiada Unlimited Film Operations.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Sylwia Wołoch

Źródło: TTV

Źródło zdjęcia głównego: TTV

Pozostałe wiadomości