Newsy

Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Céline Dion!

Newsy

Celine dion

Fani piosenkarki z pewnością czekali na ten moment. Właśnie ruszyła otwarta sprzedaż biletów na koncert Céline Dion w Krakowie i Łodzi. Radzimy się śpieszyć.

Koncert wokalistki zbliża się wielkimi krokami. Właśnie ruszyła otwarta sprzedaż wejściówek na długo wyczekiwane wydarzenie. Patrząc, w jak błyskawicznym tempie sprzedały się bilety w przedsprzedaży, wszystko wskazuje na to, że i tak będzie tym razem. Zatem fani królowej estrady będą musieli wykazać się zwinnością.

Céline Dion w Polsce

Koncert Céline Dion cieszy się olbrzymim zainteresowaniem polskich fanów. Nic dziwnego. Ostatni raz gwiazda gościła w Polsce 12 lat temu. Był to jej jedyny koncert w naszym kraju.

Wiele osób nie zdążyło wówczas kupić biletu, ale są też tacy, którzy chcą ją ponownie zobaczyć, nawet na obydwu organizowanych przez nas występach w Łodzi i Krakowie

– mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która przygotuje koncerty Céline Dion w Polsce.

Teraz piosenkarka ponownie wyruszyła w trasę koncertową „Courage World Tour”, która promuje jej najnowszą płytę „Celine Courage”.

Gwiazda wystąpi zarówno w Ameryce Północnej, Południowej, jak i w Europie. W Polsce zagości w dwóch miastach, Łodzi i Krakowie.

Bilety na koncert Céline Dion w Polsce

Artystka zaśpiewa 23 maja w Łodzi oraz 25 maja w Krakowie. Sprzedaż biletów jest już otwarta. Ich cena zaczyna się od 289 złotych.

Zobacz też:

Pozostałe wiadomości