Newsy

Znana influencerka uwiodła młodszego o 14 lat pasierba, a teraz urodziła mu dziecko. "Kocham i jestem kochana"

Newsy

Aktualizacja:
Moment RFIsabel Pavia/GettyImages

35-letnia rosyjska influencerka Marina Balmasheva poślubiła swojego 21-letniego pasierba. Para doczekała się swojego pierwszego dziecka. Dziewczynka urodziła się 15 stycznia w szpitalu położniczym w Krasnodarze i po przyjściu na świat ważyła ponad 3,6 kilogramów.

Marina Balmasheva to znana w Rosji influencerka, która zasłynęła zrzucaniem wagi na oczach swoich fanów. Obecnie jej konto na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób. Ostatnio ponownie zrobiło się o niej głośno, ponieważ 35-latka urodziła dziecko swojemu 21-letniemu pasierbowi.

Znana influencerka uwiodła pasierba

Marina Balmasheva kilkanaście lat temu poślubiła starszego od siebie Aleksieja Shavyrina. Mężczyzna miał pięcioro dzieci, które celebrytka adoptowała. Po jakimś czasie kobieta zaczęła się interesować swoim pasierbem o imieniu Vladimir. Mąż Mariny postanowił zakończyć małżeństwo, kiedy odkrył, że żona uwodzi jego syna.

- Biegła do jego łóżka z naszej sypialni, kiedy spałem. Potem wracała i leżała ze mną w łóżku, jakby nic się nie stało - wspominał mężczyzna.

Ślub z synem męża

Po rozpadzie związku Marina Balmasheva związała się z pasierbem, który ma teraz 21 lat. Aby wyglądać na młodszą i stać się dla niego atrakcyjniejszą, przeszła kilka operacji plastycznych. Kobieta przyznała się m.in. do usunięcia nadmiaru skóry po utracie wagi, plastyki powiek oraz liftingu twarzy i szyi. Pytana, czy żałuje rozbicia poprzedniej rodziny, stwierdziła, że tak i nie. Tak, ponieważ pozbawiła dzieci stabilizacji, a nie, bo kocha i jest kochana.

Właśnie Marina i Vladimir doczekali się pierwszego dziecka. Dziewczynka urodziła się 15 stycznia w szpitalu położniczym w Krasnodarze i po przyjściu na świat ważyła ponad 3,6 kilogramów.

>>> Zobacz także:

Anita i Adrian ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczą o rodzinę. Czy zażegnali kryzys?

Miłość od pierwszego wejrzenia. Ania i Ivan z "Hotelu Paradise 2" o swoim uczuciu: "Przede wszystkim wygraliśmy siebie"

Maja Kapłon wraca na scenę. "Proszę o pomoc dla innych. Ja, już silna"

Zobacz także: Dua Lipa opowiedziała o swoim cudownym związku z Anwarem Hadidem

Autor: Iza Dorf

Źródło: Daily Mail

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości