Newsy

"Ród Smoka" - co wydarzy się w 8. odcinku serialu?

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Smocze jaja

W poprzednim odcinku "Rodu Smoka" dowiedzieliśmy się, kto ukradł największego smoka, jakiego znał świat. Co wydarzy się w kolejnym, 8. już odcinku serialu? Sprawdź, gdzie i kiedy będzie można go obejrzeć.

Zapowiedź 8. odcinka "Rodu Smoka"

Na stanowisko namiestnika powrócił Otto Hightower, czego mogliśmy się domyślić już w poprzednim odcinku, jednak zwiastun potwierdza wszelkie przypuszczenia. Co więcej, wygląda na to, że zasiadł on na Żelaznym Tronie. Rhaenyra spodziewa się pierwszego ataku ze strony Otta. Wszystko wskazuje na to, że nie pozwoli mu rządzić w imieniu niedołężnego już króla. 

Ród Smoka

Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
wideo 2/4

Wygląda na to, że czeka nas kolejny skok w czasie - w zapowiedzi widzimy dorosłego już Aemonda, który stracił oko. Ze zwiastunu dowiadujemy się też, że Wąż Morski został ranny na Stopniach. Pojawia się więc pytanie, kto obejmie władzę w Driftmarku. Wojna wisi w powietrzu. 

Gdzie oglądać 8. odcinek "Rodu Smoka"?

Kolejny, 8. odcinek serialu będzie można oglądać na platformie HBO Max 12 października lub podczas nocnej transmisji na kanale telewizji. Wszystkie poprzednie odcinki oraz serial "Gra o Tron" można obejrzeć na HBO Max.

Zobacz zwiastun najnowszego odcinka:

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: NurPhoto / Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości