Newsy

"Ród Smoka" - 6. odcinek serialu. Gdzie i kiedy oglądać?Kogo zobaczymy na ekranie?

Newsy

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
HBO
Żelazny tron

Przed nami kolejny odcinek prequela "Gry o Tron". Znów czeka nas skok w czasie, a na plan wkracza nowa obsada. Czego możemy spodziewać się po 6. odcinku serialu "Ród Smoka"? Kiedy i gdzie będzie można go oglądać?

"Ród Smoka" odcinek 6 - zapowiedź

W kolejnym odcinku ponownie czeka nas skok w czasie - o 10 lat do przodu. W związku z tym na scenie pojawi się również nowa obsada. Dorosłą już Rhaenyrę zagra Emma D'Arcy, a Alicent Hightower - Olivia Cooke. Tym razem będziemy mogli poznać dzieci zarówno księżniczki, jak i królowej Alicent, w tym nastoletniego Aegona, którego zagra Ty Tennant, a także Aemonda. Rhaenyra w 6. odcinku "Rodu Smoka" doczekała się trzech synów - Jacaerysa, Lucerysa oraz Joffreya. 

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

W zwiastunie opublikowanym przez HBO na kanale Youtube widać również nowe smoki - Vermax młodego księcia Jacaerysa, prawdopodobnie Dreamfyre oraz Bhagar - najstarszą i największą smoczycę w dziejach Westeros. W zapowiedzi bohaterowie zastanawiają się, gdzie zniknął Daemon, który pozostawił Stopnie bez obrony. 

"Ród Smoka" - kiedy premiera odcinka 6? Gdzie go oglądać?

Kolejny, 6 już odcinek będzie można obejrzeć 26 września na HBO Max. Na kanale telewizji będzie transmitowany o godzinie 3:00. 

Obejrzyj zwiastun 6. odcinka "Rodu Smoka"

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Teofila Siewko

Źródło: HBO

Źródło zdjęcia głównego: Don Arnold / Contributor / Getty Images

Pozostałe wiadomości