Prezenter Dzień Dobry TVN zdjął ubranie na wizji. "Nie przerywajmy tego programu"

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Stockinger zdejmuje ubrania
Stockinger zdejmuje ubraniaDzień Dobry TVN
wideo 2/4

W czwartkowym programie Dzień Dobry TVN wydarzyło się coś, czego nie spodziewał się nikt. Prezenter Robert Stockinger postanowił zdjąć ubranie podczas wejścia na antenę. Okazuje się, że zainspirował go do tego jeden z kultowych tekstów każdej mamy.

Robert Stockinger zdjął ubranie na wizji

Dzień Dobry TVN to program, w którym zdarzyć się może absolutnie wszystko, w końcu takie są uroki formatów na żywo. Dzięki temu widzowie, co jakiś czas mogą liczyć na niespodzianki lub być świadkami nieoczekiwanych zwrotów akcji, niebędących częścią scenariusza. 

Tak było m.in. w czwartkowym wydaniu porannego programu. W roli prowadzących oglądaliśmy Małgorzatę Ohme i Filipa Chajzera. Tego dnia w studiu pojawił się także reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger, który czytał komentarze widzów. W pewnym momencie zrobił coś, czego nikt by się nie spodziewał.

Prezenter Dzień Dobry TVN rozebrał się na wizji

W czwartkowym Dzień Dobry TVN poruszono temat kultowych tekstów mam. Chwilę później Robert Stockinger opowiedział, jakimi zwrotami podzielili się z nim widzowie w komentarzach na Facebooku. - Najbardziej popularny tekst, to kiedy dziecko mówi "mamo, nudzi mi się", a ona odpowiada "to ściągnij ubranie i je pilnuj" - wyjaśnił reporter. 

- Ja się zastanawiam, czy ktoś kiedyś wykonał to polecenie mamy, zdjął ubranie, złożył w kostkę, a potem przypilnował. Więc może to nie jest takie złe, czemu by nie spróbować - dodał, jednocześnie zdejmując szelki i koszulę.

- Proszę nie przerywajmy tego programu - zażartowała Małgorzata Ohme. - Sam się w to wkopał - stwierdził Filip Chajzer. Sprowokowany komentarzami prowadzących Robert Stockinger pozbył się jeszcze skarpetek i butów. - Położyłem ubranie, złożyłem i teraz będę pilnował - podsumował.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości