Newsy

"Przyjaciele" – zobacz zwiastun odcinka specjalnego. W końcu dowiemy się, czy Rachel i Ross mieli przerwę?

Newsy

Nie ma już odwrotu - "Przyjaciele" wracają. Długo wyczekiwany odcinek specjalny będzie miał premierę 27 maja na platformie HBO Max, ale już teraz zobaczyć można jego oficjalny zwiastun. Czy w końcu dowiemy się, czy Rachel i Ross mieli przerwę?

"Przyjaciele"– zwiastun odcinka specjalnego

Informacje o tym, że serial "Przyjaciele" powraca, pojawiały się na całym świecie od lat. W końcu zostały oficjalnie potwierdzone i już wiadomo, że długo wyczekiwany odcinek specjalny "Przyjaciół" będzie miał premierę 27 maja na platformie HBO Max. Wystąpi w nim cała serialowa szóstka bohaterów, czyli aktorzy: Matthew Perry, Jennifer Aniston, Courteney Cox , Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i David Schwimmer.

Będzie także mnóstwo gości specjalnych - wśród nich Justin Bieber, Lady Gaga, David Beckham, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Kit Harington, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon oraz Malala Yousafzai.

W oficjalnym zwiastunie widzimy fragmenty tego, co nas czeka podczas premiery. Aktorzy, którzy wcielali się w głównych bohaterów odwiedzą mieszkanie Moniki, zasiądą w ulubionych fotelach Chandlera i Joey'a, a także przedyskutują najbardziej znane wątki z serialu. Poruszą m.in. nierozstrzygniętą dotąd kwestię, czy Rachel i Ross byli na przerwie. Jakie na ten temat jest zdanie bohaterów "Przyjaciół"?

O czym jest dodatkowy odcinek "Przyjaciół"?

– Ten wyjątkowy odcinek który będzie miał premierę już 29 maja, to nie będzie klasyczny sequel. Aktorzy będą opowiadać o tym, jak oni zapamiętali "Przyjaciół", te lata spędzone na planie, więc to będę wspomnienia, a nie kolejna historia ich bohaterów. Naprawdę niezwykłe wydarzenie – mówi Mateusz Hładki, reporter Dzień dobry TVN.

"Przyjaciele" - o serialu

Serial "Przyjaciele" miał 10 sezonów, łącznie nagrano 236 odcinków, a emisja zakończyła się w 2004 roku. To był jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych lat 90. XX wieku.

Fabuła "Friends" skupała się na przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel (Jennifer Aniston) jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka z lat szkolnych, Monica (Courteney Cox) to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe (Lisa Kudrow) - artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Brat Moniki, Ross (David Schwimmer) jest paleontologiem, Joey (Matt LeBlanc) gwiazdą opery mydlanej, a Chandler (Matthew Perry)… po prostu Chandlerem. Wiele ich dzieli, ale połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna smutków, radości i zabawnych nieporozumień. Finał "Przyjaciół" został wyemitowany 6 maja 2004 roku.

Zobacz wideo: "Przyjaciele" wracają!

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości