Koronawirus przerwał zdjęcia do nowych "Przyjaciół". Kiedy ponownie ruszy produkcja?

Newsy

"Przyjaciele" | x-news

Rozprzestrzeniający się na świecie koronawirus pokrzyżował plany wielu filmowych produkcji. By uniknąć zakażenia wstrzymane zostały także zdjęcia do specjalnego odcinka „Przyjaciół”. Jak długo potrwa przerwa na planie kultowego serialu?

Specjalny odcinek „Przyjaciół”

Fani „Przyjaciół " niedawno cieszyli się wspaniałą nowiną. Komediowy serial emitowany od 1994 do 2004 roku doczekał się właśnie reaktywacji. Pod koniec lutego potwierdziły się doniesienia o jego kontynuacji. Produkcja postanowiła stworzyć jeden godzinny odcinek o perypetiach bohaterów, którzy po latach ponownie się spotykają. W rolach głównych wystąpią niezastąpieni: Jennifer Aniston, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry.

"Przyjaciele" - kiedy premiera

Aktorzy "Przyjaciół" mieli rozpocząć zdjęcia w przyszłym tygodniu. Niestety, zagrożenie koronawirusem uniemożliwiło pracę przy produkcji. Studio Warner Bros. podjęło decyzję o przesunięciu nagrania o co najmniej dwa miesiące. Na szczęście zmiana ta nie zagrozi premierze odcinka, która jest zaplanowana na maj 2020.

Za reżyserię nowego odcinka "Przyjaciół" odpowiedzialny jest Ben Winston, a producentami wykonawczymi są Kevin Bright, Marta Kauffman i David Crane. Realizacja należy do Warner Bros. Unscripted & Alternative Television i Fulwell 73 Productions.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch