Newsy

Pogoda w poniedziałek: możliwy grad

Newsy

Jaka będzie pogoda w poniedziałek, 23 sierpnia 2021 r. Według prognoz IMGW na przeważającym obszarze przewidywane jest zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu. Temperatura maksymalna od 17 do 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny.

Pogoda w nocy z niedzieli na poniedziałek, 22/23.8.2021 r.

W nocy na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami oraz z opadami deszczu, na południowym zachodzie także burze. Prognozowana wysokość opadów do 20 mm. Na północy i wschodzie zachmurzenie małe i umiarkowane i tam bez opadów. Temperatura minimalna od 12 do 17 st. C, tylko na Suwalszczyźnie, Pomorzu Wschodnim i w rejonie Zalewu Wiślanego od 8 do 11 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu zachodnim porywisty, w południowej połowie kraju z kierunków południowych i zachodnich, w północnej z kierunków wschodnich. W czasie burz porywy wiatru do 65 km/h. W Karpatach wiatr w porywach do 70 km/h.

Pogoda w poniedziałek, 23.8.2021 r.

W poniedziałek na przeważającym obszarze zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i opadami deszczu, na południu kraju także burze. Możliwy grad. Miejscami opady o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 20 mm, lokalnie do 25 mm. Na krańcach północnych zachmurzenie małe i umiarkowane i tam bez opadów. Temperatura maksymalna od 17 do 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, miejscami w porywach do 55 km/h, na wschodzie i północy z kierunków wschodnich, a na południowym zachodzie północno-zachodni. W czasie burz porywy wiatru do 60 km/h. W górach wiatr w porywach do 70 km/h.

Pogoda w poniedziałek, Warszawa, 23.8.2021 r.

W poniedziałek w stolicy zachmurzenie duże. Opady deszczu, okresami o umiarkowanym natężeniu. Prognozowana suma opadów do 20 mm. Temperatura maksymalna około 17 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, chwilami porywisty, wschodni i północno-wschodni.

Zobacz także:

Fundacja TVN buduje Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży. "To nasza odpowiedź na pocovidowy świat"

Aleksandra Kwaśniewska w Dzień Dobry TVN o swoim powrocie do telewizji. "To była propozycja nie do odrzucenia"

Julia Rosnowska wychowuje dziecko bez określania jego płci. "Chcę, by czuło wolność ekspresji własnej tożsamości"

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości