Newsy

Pogoda na piątek: jedynie w niektórych rejonach słabe opady deszczu

Newsy

Aktualizacja:

Na piątek synoptycy zapowiadają dużo chmur, ale nie powinno padać. Na termometrach od 8 stopni C w Rzeszowie do 12 stopni C w Szczecinie.

Jak informuje IMGW, Europa północna i północno-wschodnia oraz Półwysep Iberyjski znajdą się w zasięgu niżów. Nad pozostałym obszarem dominował będzie wyż znad środkowej Europy. Polska znajdzie się w zasięgu wyżu, którego centrum przemieści się nad Czechy, tylko początkowo północny wschód pozostanie pod wpływem zatoki niżowej. Napływać będzie nieco cieplejsze powietrze polarne morskie.

Pogoda w piątek, 6 listopada 2020 r.

Ciśnienie w Warszawie w południe wyniesie 1018 hPa i nieznacznie wzrośnie.

Zachmurzenie duże, na południu i zachodzie z większymi przejaśnieniami. Miejscami w północnej i wschodniej części kraju słabe opady deszczu lub mżawki. Rano na północnym wschodzie możliwe mgły ograniczające widzialność do 500 m. Temperatura maksymalna na południu i w centrum od 6 st. C do 10 st. C, a na północy od 10 st. C do 14 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na wybrzeżu okresami dość silny, na północy i wschodzie miejscami porywisty, zachodni.

Pogoda w Warszawie w piątek, 6 listopada 2020 r.

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna 10 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

Zobacz też:

Zdjęcie Magdaleny Lamparskiej ogłoszone jednym z najładniejszych portretów ślubnych na świecie

Pyszne pasty do pajdy chleba. Super przepisy Tadeusza Mullera

Myszojeleń w warszawskim zoo. "To cud, którego nie możemy zmarnować"

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP| x-news

Pozostałe wiadomości