Newsy

Pogoda w niedzielę: w całym kraju opady deszczu, a nawet śniegu

Newsy

x-news

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południowym zachodzie. Temperatura maksymalna do 23 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na krańcach północno-wschodnich w porywach do 60 km/h.

Pogoda z soboty na niedzielę

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, na północy i wschodzie początkowo zanikające burze. W centrum i na wschodzie okresami deszcz o natężeniu umiarkowanym lub silnym i tam prognozowana suma opadów do 35 mm. Wysoko w Tatrach deszcz ze śniegiem i śnieg.

Temperatura minimalna od 7 st. C na zachodzie i południu do 17 st. C na północnym wschodzie, w rejonach podgórskich od 2 st. do 6 st. C.

Wiatr słaby i umiarkowany, na krańcach północno-wschodnich w porywach do 60 km/h, przeważnie z kierunków północnych i wschodnich. W czasie burz porywy do 65 km/h.

Pogoda w niedzielę

W niedzielę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami na południowym zachodzie. Opady deszczu, miejscami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 25 mm. Na północnym wschodzie możliwe lokalne burze. Wysoko w Tatrach deszcz ze śniegiem i śnieg.

Temperatura maksymalna od 10 st. C na południu i w centrum kraju do 21 st. C na północy i 23 st. C na Suwalszczyźnie.

Wiatr słaby i umiarkowany, na krańcach północno-wschodnich w porywach do 60 km/h, z kierunków zmieniających się. W czasie burz porywy do 65 km/h.

Pogoda w Warszawie

W niedzielę w stolicy zachmurzenie duże. Opady deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym. Prognozowana wysokość opadów do 25 mm. Temperatura maksymalna 17 st. C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, wschodni.

Autor: Iza Dorf

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości