Newsy

Pogoda w niedzielę: pogodnie, ale niezbyt ciepło

Newsy

Autor:
Izabela
Dorf
Źródło:
PAP

Jaka będzie pogoda w niedzielę, 10 października 2021 r.? Według danych IMGW zachmurzenie będzie małe, po południu na północy i krańcach południowych wzrastające do umiarkowanego. Temperatura maksymalna od 9 do 16 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

Pogoda w nocy z soboty na niedzielę, 9/10 października 2021 r.

W nocy zachmurzenie małe lub bezchmurnie, jedynie na północy okresami wzrastające do umiarkowanego. Na południu lokalnie silne zamglenia. Temperatura minimalna od -3 st. C na wschodzie, około 2 st. C w centrum do 4 st. C, 5 st. C na zachodzie i nad morzem. W rejonach podgórskich około -5 st. C. Na przeważającym obszarze kraju spadek temperatury przy gruncie do -2 st. C, -3 st. C a na północnym wschodzie do -7 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni i południowo-wschodni. W szczytowych partiach Sudetów w porywach do 60 km/h.

Pogoda w niedzielę, 10 października 2021 r.

W niedzielę zachmurzenie będzie małe, po południu na północy i krańcach południowych wzrastające do umiarkowanego. Wieczorem w Tatrach możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 11 st. C, 12 st. C na wschodzie kraju do 14 st. C na zachodzie i 16 st. C nad morzem. W rejonach podgórskich około 9 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, na południu początkowo porywisty, wschodni i południowo-wschodni.

Pogoda w Warszawie, niedziela, 10 października 2021 r.

W niedzielę w stolicy zachmurzenie małe. Temperatura maksymalna 13 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości