Newsy

Czwartek z burzami na południu. Na Pomorzu Zachodnim temperatura sięgnie 24 stopni

Newsy


W czwartek na południu i północnym wschodzie pojawią się przelotne opady deszczu i burze. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Pomorzu Zachodnim. Wiatr słaby i umiarkowany wiatr, w czasie burz porywisty.

Pogoda na czwartek 4 czerwca

Na czwartek dla południowych i północno-wschodnich regionów kraju zapowiadane są przelotne opady deszczu o sumie do 10-20 l/mkw. Mogą wystąpić też burze. Poza tym będzie pogodnie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 st. C na Suwalszczyźnie do 24 st. C na Pomorzu Zachodnim.

Słaby i umiarkowany wiatr powieje z południa i zachodu. W porywach burzowych rozpędzi się do 80 km/h.

Warunki biometeo

Wilgotność powietrza wyniesie około 50-60 procent. Najwyższej spodziewamy się w strefach frontów atmosferycznych. Będzie odczuwalny komfort termiczny i ciepło.

Warunki biometeorologiczne tam, gdzie będzie padać deszcz, okażą się niekorzystne, a poza tym - neutralne.

Pogoda Warszawa w czwartek 4 czerwca

W stolicy czwartek będzie pogodny. Temperatura maksymalna wyniesie 20 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, zachodni.

Ciśnienie spada, po południu wyniesie 987 hPa.

Pogoda na piątek 5 czerwca

W piątek w całym kraju mogą występować przelotne opady deszczu, a na wschodzie także burze (10-20 mm). Termometry pokażą od 18 st. C na Pomorzu do 22 st. C na Podkarpaciu.

Pogoda Warszawa w piątek 5 czerwca

W piątek w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, po południu możliwe burze, także z małym gradem. W czasie burz prognozowana suma opadów do 15 mm. Temperatura maksymalna około 21 st. C. Wiatr umiarkowany, porywisty, południowo-wschodni, w czasie burz do 65 km/h.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Źródło: x-news, TVN Meteo

Pozostałe wiadomości