Newsy

W tych bankach będą trwały prace serwisowe. Ważne transakcje lepiej wykonać wcześniej

Newsy

Autor:
mb/dap/Teofila
Siewko
Źródło:
TVN24
Płatność na telefonie

Po raz kolejny banki zapowiedziały prace serwisowe na nadchodzący weekend, czyli 24-25 września 2022 r. Oznacza to utrudnienia dla klientów, zwłaszcza w dostępie do konta. Które banki zapowiedziały niedostępność swoich usług i w jakich godzinach?

W których bankach trwają pracę serwisowe w weekend 24-25 września

W ten weekend w największych bankach w Polsce prowadzone są prace serwisowe. Większość z nich przeprowadzana jest w godzinach nocnych lub wczesnych godzinach porannych, aby maksymalnie zminimalizować utrudnienia dla klientów. Mimo to, warto wykonać zaplanowane transakcje wcześniej, aby uniknąć trudności.

Praca i finanse

Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?
Jak Polacy czy zarządzają swoimi finansami?Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

W tych bankach zaplanowano prace serwisowe:

  • PKO BP
  • Bank Pekao
  • ING Bank Śląski
  • mBank
  • Bank BPS

Prace serwisowe w bankach - co nie będzie działać?

PKO BP

Bank PKO BP prowadzi prace serwisowe z soboty na niedzielę w godzinach 0:00-5:00. Nie będzie zarządzać kartami płatniczymi w serwisie iPKO i aplikacji IKO, płacić w sklepach internetowych za pomocą usługi "Płacę z iPKO" oraz korzystać z serwisu internetowego i telefonicznego iPKO.

Bank Pekao

W sobotę w godzinach między 6:00 a 20:00 mogą występować trudności w dostępie do składania dyspozycji, a także zleceń między innymi w aplikacji PeoPay. W nocy z soboty na niedzielę, między godziną 0:30 a 4:30 nie będzie możliwości wykonania przelewu natychmiastowego Express Elixir i przelewu na telefon Blik w aplikacji PeoPay.

ING Bank Śląski

W ING Banku Śląskim prace serwisowe będą trwać w nocy z soboty na niedzielę między 0:30 a 4:30. Klienci banku nie będą mogli zrobić przelewu na telefon BLIK do innego banku oraz przelewu Express Elixir. 

mBank

W mBanku prace serwisowe będą trwać w nocy z sobotę na niedzielę między 2:00 a 10:00. W tym czasie nie będzie możliwości zalogowania się na konto w aplikacji mobilnej oraz internetowej. Między 1:30 a 10:15 nie będzie dało się złożyć wniosków, a między 2:00 a 7:30 nie uda się zapłacić kartą i wypłacić gotówki z bankomatu. Jak poinformował bank - za zakupy w Internecie nie będzie można dokonać płatności między 2:00 a 10:00. 

Bank BPS

Bank BPS poinformował, że prace serwisowe będą trwały w sobotę od 0:00 do 24:00. W związku z nimi mogą pojawić się utrudnienia w bankowości elektronicznej z realizacją przelewów. 

Więcej przeczytasz na TVN24

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:mb/dap/Teofila Siewko

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Marina Demidiuk/Getty Images

Pozostałe wiadomości