Małżeństwo z dzieckiem zaginęło w Poznaniu. Trwają poszukiwania. "Rodzina martwi się o bezpieczeństwo chłopca"

Newsy

Aktualizacja:
Fot. Mustang_79 / Getty Images

W czwartek policja poinformowała o zaginięciu rodziny z Poznania. Cała trójka ostatni raz widziana była 9 listopada 2020 r., a jej wszystkie rzeczy znaleziono na śmietniku. Mundurowi wszczęli poszukiwania i apelują o pomoc.

Policja poszukuje zaginionej rodziny z Poznania

Poszukiwania pary z dzieckiem prowadzi Policja z Grunwaldu. Rodzina ostatni raz widziana była 9 listopada br. ok. 14.00 na ul. Jutrzenka w Poznaniu, gdzie spotkała się z bliskimi, a następnie odjechała w nieznanym kierunku i do piątku nie nawiązała z nikim kontaktu.

Policja podała rysopis zaginionych:

  • Maciej Górka 39 lat, ok. 174 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała
  • Daria Górka 37 lat, ok. 164 cm wzrostu, normalna budowa ciała, włosy czarne, długie do pasa
  • Eryk Górka 9 lat, ok. 134 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, włosy blond, krótko przystrzyżone

Pojazd, którym mogą się poruszać to Chrysler Town Country o nr rej. POS9GJ7, rok produkcji 2005, koloru błękitnego, wersja amerykańska.

Policja prosi wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionych, o kontakt pod całodobowymi nr tel. 47 77 121 11 lub 112.

Dziwne zachowanie pary

Według informacji zebranych przez profil "Zaginieni przed laty", pani Daria od kilku lat mieszka ze swoim synem w Berlinie.

Kobieta ma problemy z samokontrolą i zachowuje się bardzo dziwnie. Jej mąż Maciej w sobotę 7 listopada 2020 r. zdecydował się zabrać żonę do Polski, aby udała się do specjalisty. Zabrali ze sobą 9 letniego synka Eryka

- czytamy na profilu.

W niedzielę 8.11.2020 r. rodzina dojechała do Poznania i została na noc u rodziców mężczyzny. Zdaniem najbliższych, zachowanie pary było niezrozumiałe i bardzo dziwne. Pod śmietnikiem małżonkowie wyrzucili z auta wszystkie rzeczy i ruszyli w dalszą drogę.

Od tamtego czasu nie ma z nimi kontaktu.

Rodzina jest bardzo przerażona, martwią się okropnie o bezpieczeństwo małego Eryka

- napisano na profilu "Zaginieni przed laty".

>>> Zobacz także:

Pielęgniarka oskarżona o zamordowanie ośmiorga noworodków

Czy kardynał Stanisław Dziwisz ukrywał pedofilię wśród księży? "Kilkaset osób zostało wykorzystanych seksualnie przez kilkadziesiąt lat"

Zabił 28-letnią kobietę na oczach jej dziecka. Powodem zazdrość?

Autor: Iza Dorf