Newsy

Napaść na tle seksualnym w Poznaniu. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy

Newsy

Aktualizacja:
iStockphotoForemniakowski/Getty Images

Do napaści miał się dopuścić 60-letni mężczyzna. Szarpał on kobietę za włosy i chciał ją zmusić do wykonania czynności seksualnej na jednym z poznańskich przystanków autobusowych. Do zdarzenia doszło w sierpniu, teraz policja zdecydowała się ujawnić wizerunek poszukiwanego.

Kom. Maciej Święcichowski z zespołu prasowego wielkopolskiej policji poinformował, że do napaści doszło 30 sierpnia ok. godz. 9.30 na przystanku na Rondzie Starołęka w kierunku Franowa. - Mężczyzna ciągnął kobietę za włosy i przy użyciu przemocy chciał ją zmusić do wykonania innej czynności seksualnej – podał.

Napaść seksualna w Poznaniu

Poznańscy policjanci opublikowali w środę wizerunek poszukiwanego mężczyzny, który miał zaatakować kobietę na tle seksualnym. Do napaści doszło pod koniec sierpnia na jednym z przystanków komunikacji miejskiej.

Sprawę wyjaśniają policjanci z komisariatu Poznań Nowe Miasto. Mężczyzna, który miał dopuścić się napaści ma ok. 60 lat. Jest wysoki, ma ok. 190 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała i ma średniej długości, jasne blond włosy . - W dniu zdarzenia był ubrany w brązowe spodnie oraz koszulę w kratę z czerwono-czarnymi wstawkami – dodał policjant.

Policja szuka sprawcy napaści z Poznania

Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę z opublikowanych zdjęć, bądź mają informację na temat zdarzenia. Zawiadamiający mogą dzwonić pod numery: 572 904 315, 47 77 123 11 lub numer alarmowy 112.

Zobacz też:

Meghan Markle poroniła. "Wiedziałam, kiedy trzymałam swoje pierworodne dziecko, że tracę drugie"

Jej buzię pokrywają bąble i rany: "Ona nie płacze, tylko piszczy". Jak pomóc cierpiącemu dziecku?

Oszustwa internetowe - jak się ich wystrzegać? "W ciągu ostatniego kwartału liczba cyberataków wzrosła o 43 procent"

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Gwałty małżeńskie to wciąż temat tabu

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: iStockphoto

Pozostałe wiadomości