Newsy

Premiera teledysku do piosenki "Bubble tea" Quebonafide i Darii Zawiałow. Fanka: "Dzięki za to, że rozpaliłeś we mnie iskierkę wspomnień"

Newsy

Aktualizacja:
Cover Video/x-news

Podobno Quebo, czyli Kuba Grabowski i Daria Zawiałow piosenkę "Bubble tea" nagrali w 18 minut. "Od razu siadło" - powiedziała wokalistka w wywiadzie z Piotrem Grabarczykiem. Właśnie do sieci trafił oficjalny teledysk do tej piosenki. Czy wideo zapewni utworowi jeszcze większą popularność?

Premiera teledysku do piosenki "Bubble tea" Quebonafide z udziałem Darii Zawiałow

"Bubble tea" to duet Kuby Grabowskiego "Quebonafide" i Darii Zawiałow. Piosenka znalazła się na najnowszym, wydanym w kwietniu, albumie rapera, pt. "Romantic psycho". Utwór spodobał się fanom bardziej, niż singiel zapowiadający wydawnictwo, czyli "Szubienicapestycydybroń".

Teraz raper i wokalistka zaprezentowali w serwisie YouTube również teledysk stworzony do tej piosenki. W zaledwie kilka godzin obejrzało go blisko 300 tys. osób. Internauci w komentarzach nie mogą wyjść z podziwu dla twórców - do gustu przypadła im już piosenka, dlatego wideo stanowi tylko estetyczne dopełnienie. Fani dziękują Quebo za przypomnienie o tym, co naprawdę jest ważne w życiu.

Quebo dzięki za to, że rozpaliłeś we mnie iskierkę wspomnień tą piosenką. Teraz do mnie dotarło, że to właśnie te najzwyklejsze chwile były najpiękniejsze. Chciałabym znowu być dzieckiem

- czytamy w komentarzach.

Oficjalnie wideoklip do "Bubble tea" miał swoją premierę podczas zapowiadanego przez rapera wydarzenia, w niedzielę 19 lipca. Muzyk rozdawał autografy i robił sobie zdjęcia z miłośnikami jego kawałków. Goście mieli też szansę jako pierwsi zobaczyć teledysk do jednego z najpopularniejszych obecnie utworów w polskich rozgłośniach.

Obejrzyj całość:

Nowy album Quebonafide "Romantic Psycho"

1 kwietnia Quebo wydał swój nowy album: "Romantic Psycho". Singlem promującym płytę była "Szubienicapestycydybroń". Obecnie portale muzyczne przewidują jednak, że to "Bubble tea" będzie najlepszą piosenką z najnowszego albumu.

Quebo w związku ze swoim "nowym dzieckiem" zmienił także image, a raczej wrócił do dawnego siebie, sprzed lat. Zakrył wszystkie tatuaże, założył okulary... i zaskoczył wszystkich. Także widzów Dzień Dobry TVN. Zobacz cały materiał z udziałem rapera:

Zobacz także:

Michał Piróg i Joanna Krupa na planie "Top Model" dwa lata temu i dziś. Jak zmienili się jurorzy?

Justyna Steczkowska pokazała się w bikini. Fani zachwyceni figurą gwiazdy: "Jak Halle Berry w Bondzie"

Robin Williams - pełen sprzeczności komik obchodziłby dzisiaj 69. urodziny

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości