Newsy

"Power Couple". Piotr Rubik o swojej żonie: "Okazała się prawdziwą wojowniczką"

Newsy

Od kilku tygodni na antenie TVN można oglądać program "Power Couple". Pary, które zostały zaproszone do udziału w produkcji muszą wykonywać przeróżne zadania wymagające sprytu, inteligencji, ale i sporej sprawności fizycznej. Jak swój udział w programie wspominają Agata i Piotr Rubikowie? Czy dowiedzieli się o sobie czegoś nowego?

Piotr Rubik z żoną w Power Couple

"Power Couple" to nowość na antenie TVN. Zaproszone do udziału w programie pary wykonują przeróżne zadania. Aby im podołać muszą ze sobą współpracować, a także wykazać się sprytem, inteligencją oraz kondycją fizyczną. Jak prowadzi się taki program?

- Mam gigantyczny przywilej obserwowania prawdziwych emocji. To program, który jest trudno wyreżyserować. Wszystko to, co najważniejsze dzieje się pomiędzy naszymi uczestnikami - mówił w Dzień Dobry TVN Olivier Janiak, który jest gospodarzem "Power Couple" (emisja w każdą sobotę o godz. 20:00).

Uczestnikami programu, są m.in. Agata i Piotr Rubikowie. Czy dzięki niemu dowiedzieli się o sobie czegoś nowego? - Znamy się na tyle dobrze i na tyle długo, że nie byliśmy zaskoczeni - mówiła w Dzień Dobry TVN Agata Rubik.

- Myślę, że oni jednak sporo o sobie nie wiedzą. Kiedy w trzecim odcinku Piotr został umieszczony w kole, Agacie aż zaświeciły się oczy - dodał ze śmiechem Olivier Janiak.

- Muszę przyznać, że jestem zachwycony swoją żoną. Okazała się prawdziwą wojowniczką. Cieszę się, że mam taką szefową - mówił Piotr Rubik.

"Power Couple" jak piękna komedia romantyczna

Trzeba podkreślić, że "Power Couple" nie jest tylko programem o rywalizacji. Jak mówił Olivier Janiak, to przede wszystkim produkcja o miłości.

- Ta miłość ma bardzo różne oblicza, bo każda para jest inna, różnią się stażem, doświadczeniami. Mam wrażenie, że to cudowna okoliczność móc z kanapy obserwować, jak ludzie mierzą się z niełatwymi zadaniami. Ten format jest obecny na 23 rynkach i bez względu na szerokość geograficzną, kulturę czy wyznanie wywołuje emocje - mówił Olivier Janiak.

W jego ocenie o sukcesie programu świadczy to, że opowiada o rzeczach uniwersalnych, czyli o miłości, wsparciu, a także umiejętności wybaczania. - To jest piękna komedia romantyczna w odcinkach - dodał dziennikarz.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Koleżanki Igi sprawdzają Karola, a Iza przyznaje, że była rozczarowana

Koszyczek wielkanocny - co musi się w nim znaleźć i dlaczego

Maja Hirsch odnosi się do plotki o jej związku z Jackiem Braciakiem. "Dzwonili do mnie znajomi z pytaniami"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Pozostałe wiadomości