Newsy

Przed uczestnikami "Power Couple" najtrudniejsze zadanie - będą musieli podjąć ciężkie decyzje. Kto odpadnie?

Newsy

TVN

Emocje nie opuszczają uczestników "Power Couple". W 6. odcinku nowego programu TVN znowu będzie ich pod dostatkiem. Przed parami jedno z najbardziej wymagających zadań. Jak sobie z nim poradzą? Kto odpadnie z "Power Couple"?

"Power Couple" odcinek 6. – co się wydarzy?

To już 6. odcinek nowego programu TVN "Power Couple". W strefie zagrożenia znajdują się Aleksandra i Piotr Gruszka, którzy po poprzedniej konkurencji mieli najmniej pieniędzy na koncie. Żeby byli bezpieczni, muszą wygrać kolejne zadanie.

Nie będzie łatwo, bo konkurencja dla par nie tylko będzie trudna emocjonalnie, ale też może wywołać nieoczekiwane reakcje partnerów. Wszyscy będą odpowiadać na pytania zadawane przez Oliviera Janiaka. Będą musieli zdecydować m.in. który z uczestników programu jest największym pantoflarzem, która z pań jest najatrakcyjniejsza oraz – co może być najcięższym zadaniem – która para jest najgorzej dobrana.

Nie ulega wątpliwości, że odpowiedzi na te pytania mogą namieszać. To jednak nie koniec. Przed bohaterami "Power Couple" kolejne zadanie. Dowiemy się też, która z par musi odejść z programu.

"Power Couple" odcinek 6. – kiedy w TVN?

Siedem par zamieszkało w jednej willi. Związki muszą wytrzymać nie tylko wspólne życie w jednym miejscu z innymi parami, ale także różne wyzwania. W każdym odcinku pojawią się trzy zadania: dla mężczyzn, kobiet i par. Po nich dwie pary trafiają do strefy zagrożenia, a pozostali uczestnicy decydują o tym, kto zostanie i będzie grał dalej, a kto wróci do domu.

Premiera 6. odcinka "Power Couple" w sobotę, 24.04.2021 roku o godz. 20:00 w TVN. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Power Couple | Odcinek 6 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości