Newsy

Policja znalazła ciało 3-lata w spalonym samochodzie. Obok były zwłoki ojca

Newsy

Autor:
Aleksandra
Głowińska
Źródło:
theguardian.com
Adventure_Photo/Getty ImagesPolicja znalazła ciało 3-lata w spalonym samochodzie. Obok były zwłoki ojca

Funkcjonariusze portugalskiej policji dokonali makabrycznego odkrycia. W spalonym samochodzie znaleziono ciało 3-letniego chłopca. Obok samochodu leżały zwłoki ojca, który prawdopodobnie zabił syna, a potem targnął się na swoje życie.

Portugalia. Policja znalazła zwłoki dziecka i mężczyzny

Nieopodal małej portugalskiej wioski Santa Margarida da Serra, która znajduje się niewiele ponad godzinę drogi od Lizbony, myśliwi dokonali makabrycznego odkrycia. W górach znaleźli wrak spalonego samochodu. Jednak nie to było najgorsze.

W środku spalonego auta znajdowało się ciało 3-letniego chłopca. Tuż obok samochodu znajdowały się zwłoki dorosłego mężczyzny z raną postrzałową głowy. Znaleziono i zabezpieczono broń, z której oddano strzał - to zabytkowy pistolet. Wszystko wskazuje na to, że 44-latek popełnił samobójstwo. Kilka dni wcześniej wysłał matce dziecka dwuznaczną wiadomość.

- Piekło się zaczęło - miał napisać mężczyzna.

Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa
Uwaga! TVN: Wypadek śmiertelny dwóch kobiet i mecenasa
TVN

Ojciec zabił syna?

44-latek był znanym niemieckim projektantem porcelany i mebli. Miał 3-letniego syna z brytyjską projektantką mody i stylistką gwiazd, która współpracowała z największymi magazynami modowymi, m.in. z "Elle". Kobieta tydzień wcześniej zgłosiła zaginięcie mężczyzny, który po widzeniu z synem nie odprowadził go do domu. Podejrzewała, ze mógł uprowadzić go do Niemiec.

Jak podaje "Jornal de Noticias", para rozstała się na początku roku. Oboje podjęli jednak decyzję o pozostaniu w Portugalii.

Okoliczności śmierci 3-latka pozostają niejasne. Policja podejrzewa jednak, że mężczyzna podłożył ogień w samochodzie, a potem popełnił samobójstwo.

Zobacz też:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Głowińska

Źródło: theguardian.com

Źródło zdjęcia głównego: Adventure_Photo/Getty Images

Pozostałe wiadomości