Newsy

Ponownie ruszyły zdjęcia do serialu "Chyłka". Kiedy premiera trzeciego sezonu?

Newsy

TVN

Zdjęcia do trzeciego sezonu serialu "Chyłka" znowu ruszyły. Taką informacją podzieliła się z fanami serialu grająca w nim główną rolę Magdalena Cielecka. Kręcenie kolejnych odcinków trzeba było przerwać ze względu na pandemię koronawirusa. Jak teraz wygląda praca na planie? Zobacz zdjęcie.

"Chyłka" - trzeci sezon

Dobra wiadomość dla fanów serialu "Chyłka" z Magdaleną Cielecką w roli głównej. Właśnie ruszyły zdjęcia do trzeciego sezonu serii stworzonej na podstawie prozy Remigiusza Mroza.

Zdjęcia zostały wstrzymane, gdy ogłoszono izolację związaną z pandemią koronawirusa. Luzowanie obostrzeń przez rząd pozwoliło teraz na wznowienie pracy nad "Chyłka-Rewizja". Taki tytuł bowiem będzie mieć trzeci sezon serialu o mecenas Joannie Chyłce. Tym razem spróbuje ona rozwikłać sprawę podwójnego morderstwa.

Jak będzie wyglądała praca na planie w nowej rzeczywistości?

W reżimie sanitarnym, w maskach lub przyłbicach, w dystansie, który na pewno nie pomaga, ale cieszymy się z powrotu do pracy! Trzymajcie kciuki, żebyśmy w zdrowiu ukończyli prace nad trzecim sezonem serialu

- napisała na Facebooku odtwórczyni głównej roli, Magdalena Cielecka. Na Instagramie udostępniła zdjęcie z planu.

Zdjęcia do trzeciego sezonu produkcji Player Original rozpoczęły się w połowie lutego w Warszawie. Do obsady znanej z „Zaginięcia” oraz „Kasacji” dołączyli między innymi Wojciech Zieliński, Antoni Pawlicki, Mariusz Bonaszewski, Małgorzata Klara.

"Chyłka-Rewizja" - twórcy

Za reżyserię serialu odpowiadają Łukasz Palkowski oraz Marek Wróbel. Autorami scenariusza są Michał Wawrzecki oraz Justyna Stefaniak. Autorem zdjęć jest Mateusz Wichłacz.

"Chyłka-Rewizja" - kiedy premiera

„Chyłkę-Rewizję” będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie Player, gdzie dostępny jest już pierwszy i drugi sezon serialu.

"Kasację" będzie można zobaczyć wiosną na antenie TVN.

Wszystkie odcinki dwóch pierwszych serialu możecie obejrzeć w serwisie Player.

Zobacz także:

Remigiusz Mróz na planie drugiego sezonu "Chyłki"!

"Chyłka". Co Magdalena Cielecka ma wspólnego ze swoją bohaterką?

Chcecie przeżyć wielkie emocje? Chyłka ponownie na antenie TVN7

Autor: Anna Mierzejewska

Pozostałe wiadomości