Pogoda

Pogoda na wtorek 6 grudnia 2022. Czy będzie padać śnieg?

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo
Prognoza pogody na 5, 6, 7 grudnia 2022

W najbliższych dniach pogoda nie będzie nam dopisywać. W większości kraju spodziewane są opady deszczu, a termometry wskażą kilka stopni w okolicy zera. Gdzie spadnie śnieg? Sprawdź prognozę pogody na wtorek 6 grudnia 2022. 

Prognoza pogody na wtorek 6 grudnia

We wtorek w całej Polsce będzie deszczowo. Na północnym zachodzie i wschodzie kraju spodziewane opady deszczu ze śniegiem. W centrum, na zachodzie i południu kraju sam deszcz. Najzimniej na Suwalszczyźnie - termometry wskażą maksymalnie 1 stopień Celsjusza. Na północnym zachodzie do 3 st. C., w centrum do 4 st. C., na Dolnym Śląsku do 5 st. C., a na południu najcieplej - maksymalnie 6 st. C.

Prognoza pogody na wtorek 6.12.2022 - Warszawa

W Warszawie we wtorek spodziewane są opady deszczu przechodzącego w śnieg. W dzień może spaść do 5,4 mm, a w nocy do 3 mm. Termometry wskażą maksymalnie 3 stopnie Celsjusza. W nocy niewiele chłodniej, bo 2 st. C. i wciąż opady deszczu przechodzącego w śnieg. Wiatr umiarkowany od 9 do 10 kilometrów na godzinę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Jenny Dettrick/Getty Imgaes

Pozostałe wiadomości