Pogoda

Pogoda na środę. Dzień pod znakiem opadów

Pogoda

Aktualizacja:
Autor:
Michalina
Kobla
Źródło:
portalsamorzadowy.pl
Pogoda na środę 23.02 i kolejne dni
Pogoda na środę 23.02 i kolejne dni
wideo 2/9

Prognoza pogody na środę, 23.02.22 r. powinna skłaniać nas do wyciągnięcia z szaf parasolek. Meteorolodzy zapowiadają opady deszczu, śniegu z deszczem, a w górach samego śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C do 8 st. C.

Pogoda w środę, 23.02.2022 r.

Opadów możemy spodziewać się już w nocy z wtorku na środę. W Sudetach Zachodnich przyrost grubości pokrywy śnieżnej wyniesie od 8 cm do 10 cm. Słupki rtęci pokażą minimalnie od -3 st. C do 3 st. C.

Środa stanie pod znakiem opadów atmosferycznych. Ponurą aurę pogłębiać będzie duże zachmurzenie. Przejaśnień spodziewać się możemy na północnym zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 st. C do 8 st. C. Meteorolodzy przewidują umiarkowane i silne porywy wiatru. Wyjątek stanowią Sudety, gdzie dojść może do zawiej i zamieci śnieżnych. Prędkość wiatru w tym rejonie wyniesie do 100 km/h.

Pogoda w Warszawie, w środę 23.02.2022 r.

W stolicy jeszcze nad ranem padać będzie deszcz i deszcz ze śniegiem. Opadów spodziewać się możemy również w ciągu dnia. Temperatura maksymalna wyniesie około 4 st. C. Zachmurzenie będzie duże a wiatr umiarkowany, okresowo silny.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło: portalsamorzadowy.pl

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości