Pogoda

Pogoda na sobotę. Nad Polskę będzie wciskał się front znad Morza Czarnego. Gdzie spadnie śnieg?

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
x-news/TVN Meteo
Prognoza pogody na 2, 3, 4 grudnia 2022
Prognoza pogody na 2, 3, 4 grudnia 2022x-news/TVN Meteo
wideo 2/4

Pogoda w kraju wciąż kształtowana jest przez wyż Erik znad Rosji. Jednak już w sobotę będzie można odczuć zmianę aury. Możliwe będą opady śniegu i śniegu z deszczem. Sprawdź prognozę pogody na sobotę 3 grudnia dla całej Polski i Warszawy. 

Prognoza pogody na sobotę, 3 grudnia

W kolejnych dniach nad Polskę zacznie wciskać się front atmosferyczny z niewielkimi opadami śniegu oraz śniegu z deszczem. Związany jest on z układami niżowymi znad Morza Śródziemnego. W związku z tym na południu kraju może się lekko podnieść temperatura.

W sobotę w większości kraju duże zachmurzenie. Najcieplej na Podkarpaciu - do 3 stopni Celsjusza, na Dolnym Śląsku 2 st. C., w centrum i na północnym zachodzie 0 st. C. Najzimniej na wschodzie - na Suwalszczyźnie termometry wskażą do -3 stopni Celsjusza. Na zachodzie, północy oraz w centrum możliwe opady śniegu od 1 do 3 centymetrów oraz śniegu z deszczem do 3 litrów wody na metr kwadratowy. Wiatr słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na sobotę 3 grudnia 2022 r. - Warszawa

W sobotę w Warszawie spodziewane są przelotne opady śniegu. Termometry wskażą do -1 st. C., jednak temperatura odczuwalna może wynosić nawet -5 st. C. W nocy niewiele chłodniej i pochmurno - do -2 st. C. Wiatr umiarkowany do 12 kilometrów na godzinę.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: x-news/TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Boerth Aadne Saetrenes/Getty Images

Pozostałe wiadomości