Pogoda

Pogoda na poniedziałek. Parasole nie będą nam potrzebne

Pogoda

Źródło:
imgw.pl
Pogoda na niedzielę, 8 maja 2022 r. i dwa kolejne dni 9 oraz 10 maja
Pogoda na niedzielę, 8 maja 2022 r. i dwa kolejne dni 9 oraz 10 maja
wideo 2/6
Pogoda na niedzielę, 8 maja 2022 r. i dwa kolejne dni 9 oraz 10 maja

Na poniedziałek, 9 maja 2022 r. synoptycy zapowiadają słoneczną aurę. Na termometrach zobaczymy do 21 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby i umiarkowany. Gdzie będzie najchłodniej? Sprawdź szczegóły prognozy pogody na poniedziałek.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Polska znajduje się na skraju wyżu znad Morza Północnego, tylko na wschodzie i południu zaznacza się płytka zatoka niżowa. Od centrum kraju na południe widoczny jest wolno przemieszczający się chłodny front atmosferyczny.

Pogoda na poniedziałek, 9 maja 2022 r.

Na poniedziałek, 9 maja 2022 r. synoptycy zapowiadają przeważnie słoneczną aurę. Więcej chmur może się pojawić jedynie na południowym wschodzie. Tam możliwe są przelotne opady deszczu. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich. W Warszawie praktycznie bezchmurnie. Ciśnienie w centralnej Polsce wyniesie 1010 hPa i będzie rosło.

Pogoda na poniedziałek, 9 maja. Ile będzie stopni?

Na początku tygodnia nieco się ochłodzi. W poniedziałek 9 maja 2022 r. na termometrach zobaczymy maksymalnie od 12 stopni na Suwalszczyźnie do 21 stopni na Dolnym Śląsku. W centrum Polski słupki wskażą około 17 stopni.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Źródło: imgw.pl

Źródło zdjęcia głównego: Moravska/Getty Images

Pozostałe wiadomości