Pogoda na poniedziałek 6 lutego. Czy ten dzień będzie biały i mroźny?

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
TVN Meteo/IMGW
Prognoza pogody na 5, 6, 7 lutego 2023

W poniedziałek zimowa aura będzie się utrzymywać. W całej Polsce możliwe są duże zachmurzenie. Sprawdź prognozę pogody na poniedziałek 6 lutego 2023 r. 

Prognoza pogody na poniedziałek 6 lutego 2023 r.

W poniedziałek w Polsce będzie dużo chmur. Przejaśnienia możliwe w centrum i na Dolnym Śląsku. Więcej słońca synoptycy zapowiadają na Nizinie Szczecińskiej. Tam też ma być najcieplej - do 4 st. C. Na Dolnym Śląsku 1 st. C., w centrum i na wschodzie kraju -1 st. C., najzimniej będzie na Podkarpaciu do -3 st. C. Wiatr słaby, powieje z kierunków północnych. W całym kraju będzie sucho - bez opadów śniegu lub deszczu.

Pogoda na poniedziałek 6 lutego 2023 r. - Warszawa

W poniedziałek w Warszawie dużo chmur z możliwymi niewielkimi przejaśnieniami. Termometry wskażą do 0 st. C., ale temperatura odczuwalna będzie niższa. W nocy ma być zimniej - do -10 st. C. Wiatr umiarkowany, powieje z prędkością do 14 km/h. 

Prognozowane alerty IMGW

W poniedziałek możliwe alerty pierwszego stopnia przed silnym mrozem. Mogą obowiązywać w powiatach: cieszyńskim, bielskim, Bielsko-Biała, żywieckim, suskim, nowotarskim, tatrzańskim, limanowskim, nowosądeckim, Nowy Sącz, gorlickim, jasielskim, krośnieńskim, Krosno, sanockim, leskim i bieszczadzkim. Temperatura minimalna przy ostrzeżeniach pierwszego stopnia może wynosić od -25 do -15 st. C. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: TVN Meteo/IMGW

Źródło zdjęcia głównego: Алексей Облов/Getty Images

Pozostałe wiadomości