Pogoda

Pogoda w poniedziałek. Wysokie temperatury nie odpuszczają

Pogoda

Autor:
Teofila
Siewko
Źródło:
IMGW
Pogoda w poniedziałek, 15 sierpnia 2022 r.

Jaka będzie pogoda w poniedziałek 15 sierpnia 2022 r.? W trzeci dzień długiego sierpniowego weekendu spodziewane jest duże zachmurzenie i lokalne opady deszczu. Miejscami mogą wystąpić burze, także z gradem. Jaka będzie temperatura?

Pogoda w poniedziałek 15.8.2022 r.

W poniedziałek spodziewane jest duże i umiarkowane zachmurzenie w całym kraju. Miejscami prognozowane są przelotne opady deszczu i burze. W południowo-wschodniej części kraju możliwe opady gradu. Wysokość opadów nie przekroczy 30 mm. Maksymalna temperatura w Polsce wyniesie od 27 do 31 st. C. Najchłodniej będzie w rejonach podgórskich oraz nad morzem, termometry wskażą maksymalnie 25 st. C. Wiatr ma być słaby i umiarkowany, podczas burz wysoko w Sudetach spodziewane są porywy do 70 km/h. 

Pogoda w poniedziałek 15.8.2022 r., Warszawa

W Warszawie w poniedziałek prognozowane jest zachmurzenie duże i umiarkowane. Spodziewane są przelotne opady deszczu, a także burze. Suma opadów wyniesie do 12 mm. W stolicy termometry wskażą maksymalnie do 31 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, jednak podczas burz spodziewane są porywy wiatru do 65 km/h. 

Zobacz także:

Autor:Teofila Siewko

Źródło: IMGW

Źródło zdjęcia głównego: Baac3nes/Getty Images

Pozostałe wiadomości