Pogoda

Pogoda w niedzielę. Miejscami porywisty wiatr

Pogoda

Autor:
Izabela
Dorf
Źródło:
TVN Meteo/IMGW
Prognoza pogody w weekend, 23-24 kwietnia 2022 r.
Prognoza pogody w weekend, 23-24 kwietnia 2022 r.

Jaka będzie pogoda w niedzielę, 24 kwietnia 2022 r.? Jak podają synoptycy, gdzieniegdzie ma być pochmurno i deszczowo. Temperatura maksymalna od 10 do 17 st. C. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, ale miejscami także porywisty.

Do Polski nadal napływa dość chłodne powietrze polarne morskie, na wschodzie i południu wilgotne, na pozostałym obszarze suche.

Pogoda w niedzielę, 24.4.2022 r.

W niedzielę na Suwalszczyźnie będzie pochmurno i deszczowo. Poza tym można spodziewać się pogodnej aury. Temperatura maksymalna od 10 st. C na Suwalszczyźnie do 17 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-zachodni. Nad morzem w porywach do 55 km/h, natomiast wysoko w górach wiatr dość silny i silny, od 30 km/h 45 km/h, w Tatrach w porywach do 90 km/h, a w czasie burz do 100 km/h, południowy.

Pogoda w Warszawie, 24.4.2022 r.

W niedzielę w stolicy początkowo zachmurzenie umiarkowane, stopniowo od południa wzrastające do dużego. Późnym popołudniem i wieczorem opady deszczu. Strefa będzie przemieszczała się z południa na północ. Temperatura maksymalna 16 st. C. Wiatr słaby, na ogół wschodni i południowo-wschodni.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Źródło: TVN Meteo/IMGW

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości