Pogoda

W weekend wiosenna pogoda. Sprawdź, gdzie spadnie deszcz

Pogoda

Autor:
Adam
Barabasz
Źródło:
TVN24
Pogoda na weekend 7-8 maja 2022
x-newsPogoda na weekend 7-8 maja 2022

W piątek, 6 maja 2022 r. może zagrzmieć, ale weekend przyniesie już piękną, wiosenną pogodę. Temperatura sięgnie nawet 22 st. C. W niektórych rejonach Polski spadnie deszcz. Sprawdź, gdzie należy pamiętać o parasolu.

Prognoza pogody na weekend, 7 i 8 maja 2022 r.

W piątek 6 maja 2022 na wschodzie, południu i centrum kraju można spodziewać się zachmurzenia i przelotnych opadów deszczu. Miejscowo przejaśnienia. Mieszkańcy Podkarpacia i Lubelszczyzny muszą przygotować się na burze i obfite opady deszczu rzędu 10-30 litrów wody na metr kwadratowy. Wiatr w porywach będzie osiągać prędkość 80 km/h. Temperatura od 14 st. C do 21 st. C.

Rośliny i kwiaty

Zaproś wiosnę do domu
Zaproś wiosnę do domuDzień Dobry TVN
wideo 2/11

Prognoza pogody na sobotę, 7 maja 2022 r.

W sobotę 7 maja 2022 roku na mieszkańcy północnych i zachodnich województw muszą przygotować się na przelotne opady deszczu. Na pozostałym obszarze będzie dość pogodnie. Najchłodniej na Podlasiu, gdzie termometry wskażą maksymalnie od 16 st. C., najwyższe temperatury na Podkarpaciu, gdzie słupki rtęci podskoczą do 22 st. C. Wiatr słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na niedzielę, 8 maja 2022 r.

W niedzielę na Podkarpaciu przelotne opady deszczu. W pozostałych regionach sucho. Zachmurzenie zmienne. Temperatura od 15 st. C. na Suwalszczyźnie do 21 st. C. na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni wiatr.

Więcej aktualnych informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Chiara Cattaruzzi Photography / Getty Images

Pozostałe wiadomości