Pogoda

Pogoda na drugi tydzień listopada. Czy będzie jeszcze ciepło?

Pogoda

Autor:
Dagmara
Olszewska
Reporter:
TVN Meteo, IMGW
miguelangelortega/Getty ImagesPogoda na tydzień

Pogoda w drugim tygodniu listopada nie będzie zachęcała do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Opady deszczu, wiatr i pochmurne niebo znikną tylko na chwilę na południu i południowym wschodzie Polski. Niewykluczone opady śniegu. Sprawdź prognozę pogody na najbliższe dni.

Pogoda tydzień 08.11 - 11.11

Poniedziałek 8 listopada według synoptyków ma być pochmurnym dniem, z niewielkimi przejaśnieniami. Możemy spodziewać się przelotnych opadów deszczu do 5 l/mkw. W okolicach górskich i wybrzeża w nocy może pojawić się deszcz ze śniegiem. Termometry wskażą od 6 stopni Celsjusza w okolicach Suwalszczyzny do 9 stopni Celsjusza w Małopolsce i na Podkarpaciu.

We wtorek 9 listopada w Polsce duże i umiarkowane zachmurzenie. Wiatr słaby. Najniższej temperatury mogą spodziewać się mieszkańcy Suwalszczyzny - ok. 3 stopni Celsjusza. Najcieplej będzie na Dolnym Śląsku, gdzie temperatura będzie dochodziła do 9 stopni Celsjusza. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu.

Pogoda na 8.11
Pogoda na 8.11

Jaka będzie pogoda w listopadzie?

Pogoda w środę 10 listopada w przeważającej części kraju będzie podobna. Zachmurzenie umiarkowane i małe, możliwe miejscowe przejaśnienia. Temperatura w okolicach 8-9 stopni Celsjusza. Nieznacznie chłodniej w okolicy Suwałk. Silniejsze podmuchy wiatru na pomorzu.

W czwartek 11 listopada na Pomorzu możemy spodziewać się niewielkich opadów deszczu ok. 5-10 l/mkw. Pozostała część kraju objęta umiarkowanym zachmurzeniem. Najcieplej w okolicach Dolnego Śląska, do 11 stopni Celsjusza. W centralnej części Polski temperatura nieprzekraczająca 9 stopni. Wiatr umiarkowany i słaby.

Więcej informacji na TVN Meteo.

Zobacz także:

Autor:Dagmara Olszewska

Reporter: TVN Meteo, IMGW

Źródło zdjęcia głównego: miguelangelortega/Getty Images

Pozostałe wiadomości