Pogoda

Pogoda na środę. Przejaśnienia i lekki mróz

Pogoda

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
PAP
Pogoda na 21-23.12.2021 r.

W środę w Polsce zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północnym wschodzie również rozpogodzenia. Miejscami opady śniegu. Na termometrach od -6 st. na wschodzie i Podhalu, około -2 st. C w centrum, do 0 st. na zachodzie i 2 st. C lokalnie na wybrzeżu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Prognoza pogody na środę 22 grudnia

Jak informuje IMGW, wschodnia Europa oraz krańce zachodnie są pod wpływem niżów. Pozostała część kontynentu znajduje się w obszarze podwyższonego ciśnienia. Stopniowo od zachodu nad Polską rozbudowuje się wyż rozciągający się od Wysp Brytyjskich przez centralną część kontynentu po Bałkany. Z północy napływa masa powietrza pochodzenia arktycznego.

ochrona środowiska

Ekoskóra z naszych polskich jabłek
Ekoskóra z naszych polskich jabłekDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Pogoda na środę 22 grudnia

W środę zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na północnym wschodzie również rozpogodzenia. Miejscami opady śniegu. Lokalnie na północy przyrost pokrywy śnieżnej do 6 cm. Temperatura maksymalna od -6 st. C, -4 st. C na wschodzie i Podhalu, około -2 st. C w centrum, do 0 st. C, 1 st. C na zachodzie i 2 st. C miejscami na wybrzeżu. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich, na zachodzie skręcający na południowy.

Stopy – dlaczego nie powinniśmy ich przechładzać?
Stopy – dlaczego nie powinniśmy ich przechładzać? Jak dbać o stopy zimą i uniknąć odmrożenia? Źródło: Dzień Dobry TVN

Pogoda na środę 22 grudnia w Warszawie

W środę w stolicy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Możliwe słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna około -2 st. C. Wiatr słaby, zmienny z przewagą zachodniego.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości