Pogoda

Pogoda na środę. Pochmurno, na północy deszcz

Pogoda

Aktualizacja:
Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
PAP
Pogoda na środę, 17.11.2021

W środę na południowym wschodzie i wschodzie Polski zachmurzenie umiarkowane, na pozostałym obszarze na ogół duże. Na północy, północnym zachodzie i zachodzie okresami opady deszczu. Rano na południowym wschodzie miejscami mgła. Na termometrach od 5 do 10 st.C. Wiatr słaby i umiarkowany, w górach dość silny, nad morzem porywisty.

Jak informuje IMGW Basen Morza Śródziemnego, Wyspy Brytyjskie, północ Skandynawii i Rosji są pod wpływem niżów. Pozostała część kontynentu jest w zasięgu rozległego wyżu znad zachodniej Rosji. Polska jest na skraju wyżu z centrum nad Ukrainą. Pozostajemy w umiarkowanie ciepłym powietrzu napływającym z południowego wschodu.

Pogoda na środę 17 listopada

W środę na południowym wschodzie i wschodzie kraju zachmurzenie umiarkowane, na pozostałym obszarze na ogół duże. Na północy, północnym zachodzie i zachodzie okresami opady deszczu. Rano na południowym wschodzie miejscami zanikająca mgła ograniczająca widzialność do 200 metrów.

Temperatura maksymalna od 5 st.C, 7 st.C na północnym wschodzie do 8 st.C, 10 st.C na pozostałym obszarze. Wiatr słaby i umiarkowany, w górach okresami dość silny, nad morzem porywisty, południowo-zachodni i południowy. W nocy zachmurzenie duże, początkowo z większymi przejaśnieniami. Możliwe silne zamglenia oraz mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna około 1 st.C. Wiatr słaby, południowy i południowo-zachodni.

Pogoda na dzień + 2 kolejne dni (17.11.2021 + 18-19.11.2021) | POLSKA
14789731_pogoda-na-dzien-2-kolejne-dni-17-11-2021-18-19-11-2021-polska_720P

Pogoda na środę 17 listopada w Warszawie

W środę w stolicy zachmurzenie umiarkowane i duże, stopniowo po południu wzrastające do całkowitego. Rano możliwa zanikająca mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura maksymalna 9 st.C. Wiatr słaby, stopniowo wzmagający się do umiarkowanego, południowo-zachodni.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: miguelangelortega/Getty Images

Pozostałe wiadomości