Pogoda

Pogoda na środę. Złota polska jesień nadchodzi?

Pogoda

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
IMGW, TVN Meteo, x-news
jesienne liście w słońcu

Tegoroczna jesień niewiele ma wspólnego z tą piękną, złotą, polską, na którą zawsze liczymy przed zimą. Większość dni jest pochmurna i deszczowa, ale zdarzają się również te nieco bardziej słoneczne. Jaka pogoda będzie w środę 5.10? Sprawdź prognozę.

Pogoda na środę 5.10 - prognoza

W środę termometry w Polsce wreszcie pokażą więcej stopni Celsjusza niż w ostatnich dniach - od 14 do aż 21. Najzimniej będzie na północnym wschodzie, temperatura będzie wynosiła tam 14 stopni Celsjusza. W pozostałych regionach kraju już znacznie pogodniej - w centrum 19 stopni, na wschodzie 18, na południowym zachodzie 21, na północy 18. Synoptycy nie przewidują opadów deszczu. Wiatr będzie słaby i umiarkowany.

Pogoda na środę 5.10 w Warszawie - prognoza

Znacznie pogodniej będzie w środę również w Warszawie. Termometry pokażą maksymalnie 18 stopni Celsjusza. Nie zapowiadane są opady deszczu, wiatr będzie umiarkowany.

Więcej informacji o pogodzie na TVN Meteo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: IMGW, TVN Meteo, x-news

Źródło zdjęcia głównego: Earl Richardson/Getty Images

Pozostałe wiadomości