Pogoda

Pogoda na poniedziałek. Pochmurno, na wschodzie deszczowo

Pogoda

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
TVN Meteo
Pogoda poniedziałek 7 lutego 2022 r.

Poniedziałek w Polsce zapowiada się pochmurny, choć zdaniem synoptyków mogą pojawiać się przejaśnienia. We wschodniej części kraju wystąpią opady deszczu. Na termometrach zobaczymy od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Wiatr będzie umiarkowany i dość silny, okresami porywisty.

Prognoza pogody na poniedziałek 7 lutego 2022 r.

Przed nami kilka pochmurnych dni z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Na zmiany w pogodzie trzeba poczekać do drugiej połowy kolejnego tygodnia, kiedy to pokaże się słońce, a wiatr osłabnie. Termometry mogą wskazywać wtedy nawet 10 stopni Celsjusza.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Pogoda na poniedziałek 7 lutego 2022 r.

Na poniedziałek synoptycy również zapowiadają duże zachmurzenie, choć mogą pojawiać się przejaśnienia. We wschodniej części kraju wystąpią opady deszczu. Termometry pokażą maksymalnie od 2 st. C na Podlasiu do 7 st. C na Nizinie Szczecińskiej. Powieje umiarkowany i dość silny, okresami w porywach 40-60 km/h, zachodni wiatr.

Pogoda na wtorek 8 lutego 2022 r.

Wtorek zapowiada się pochmurno. W zachodnich regionach popada deszcz, a na wschodzie i w centrum kraju pojawią się opady śniegu. Temperatura sięgnie maksymalnie od -1 st. C na Podkarpaciu do 9 st. C na Pomorzu. Będzie wiać umiarkowany i dość silny wiatr, okresami w porywach osiągnie do 40-60 km/h, powieje z kierunku zachodniego.

Zobacz także:

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości