Pogoda

Pogoda na piątek 2 grudnia. Czy będzie padał śnieg?

Pogoda

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
IMGW/TVN Meteo/x-news
Pogoda na 1-2.12.2022
Pogoda na 1-2.12.2022
wideo 2/5

Jaka będzie pogoda w piątek? Na przełomie listopada i grudnia mamy w Polsce do czynienia z przeplataniem się jesieni z zimą. Sprawdź prognozę pogody na 2 grudnia dla całego kraju i Warszawy.

Pogoda na piątek 2 grudnia 2022 r. - prognoza

W piątek w Polsce nieco chłodniej niż w poprzednie dni. W ciągu dnia termometry pokażą od -3 do maksymalnie 1 stopnia Celsjusza. Najzimniej, ale z przejaśnieniami na pochmurnym niebie, będzie na polskim biegunie zimna, czyli na Suwalszczyźnie. W centrum -2 st. C, na południowym wschodzie -1 st. C, na południowym zachodzie 0, na zachodzie i wybrzeżu 1 stopień na plusie i tam również nieco słońca wychylającego się zza chmur. Opady śniegu i śniegu z deszczem zapowiadane są tylko na Podkarpaciu i w górach.

Pogoda na piątek 2 grudnia w Warszawie - prognoza

W piątek w Warszawie zachmurzenie duże, ale z przejaśnieniami, bez opadów deszczu i śniegu. Termometry w dzień wskażą -2 stopnie Celsjusza. Rano i wieczorem -3. Wiatr będzie bardzo słaby.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej o pogodzie na TVN Meteo

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: IMGW/TVN Meteo/x-news

Źródło zdjęcia głównego: Vladimirovic/Getty Images

Pozostałe wiadomości