Pogoda

Pogoda na czwartek 1 grudnia. Gdzie pojawi się słońce?

Pogoda

Autor:
Diana
Ryściuk
Źródło:
x-news/TVN Meteo
Pogoda na 1-2.12.2022
Pogoda na 1-2.12.2022
wideo 2/5

Obecnie nad Polską i większą częścią Europy zawisł stabilny, mroźny wyż, który blokuje przedostawanie się większych mas ciepłego powietrza. W efekcie następuje między jesienią a zimą. Sprawdź prognozę pogody na czwartek 1 grudnia 2022. 

Pogoda na na czwartek 1 grudnia - prognoza

W nadchodący czwartek pogoda specjalnie się nie zmieni. Termometry pokażą od -2 do 3 stopni Celsjusza. Najzimniej na północnym wschodzie, w centrum i na południu 0 st. C, na północnym zachodzie 2 stopnie, a najcieplej na Dolnym Śląsku. Niemal w całym kraju będzie pochmurno, z wyjątkiem polskiego bieguna zimna i gór - tam możliwe większe przejaśnienia. Synoptycy na ten dzień nie zapowiadają opadów śniegu.

Pogoda na na czwartek 1 grudnia w Warszawie - prognoza

W czwartek w Warszawie również pochmurno. Termometry wskażą maksymalnie 1 stopień Celsjusza, jednak temperatura odczuwalna będzie poniżej zera. W nocy nieco chłodniej i nadal dużo chmur. Temperatura odczuwalna może być wtedy znacznie niższa, nawet do -9 st. C. Wiatr umiarkowany od 11 do 13 km/h. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Więcej przeczytasz na TVN Meteo

Zobacz także:

Autor:Diana Ryściuk

Źródło: x-news/TVN Meteo

Źródło zdjęcia głównego: Thomas Winz/Getty Images

Pozostałe wiadomości