Pogoda

Filip Chajzer szukał prezentera pogody. Jak reagowali przechodnie na casting dziennikarza?

Pogoda

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Filip Chajzer
Chajzera znowu wywiało na miasto
Chajzera znowu wywiało na miastoDzień Dobry TVN
wideo 2/5

Dzień Dobry TVN poszukuje nowego prezentera pogody. Filip Chajzer sprawdził, jak w tej roli poradziłyby sobie napotkane na ulicy osoby. Czy któraś z nich chciałaby zostać pogodynką? Nasz prowadzący widział się także z kandydatami wybranymi z castingu. Zobaczcie, jakie dał im zadanie.

Casting na prezentera pogody w Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer udał się na warszawskie ulice, by zapytać przechodniów, jaka powinna być pogodynka. - "Powinna być uśmiechnięta pomimo deszczu czy śniegu", "Musi być dobry żart, trzeba dobrze się wypowiadać i być "dowalonym" - zaskakiwali odpowiedziami osoby, biorące udział w sondzie dziennikarza.

Prezentuj pogodę w Dzień Dobry TVN

Kilka osób spróbowało także zaprezentować pogodę. Niektórzy wypadli bardzo dobrze, jednak niewielu z nich zdecydowałby się na występ w telewizji. Wolą oglądać pogodę, niż ją prezentować. - To zdecydowanie nie mój krąg zainteresowań. Nie chciałbym tego robić. Jestem pewien, że Dorota Gardias i Tomasz Zubilewicz świetnie sobie radzą - powiedział jeden z mężczyzn, zapytany o chęć prezentowania pogody w Dzień Dobry TVN.

Filip Chajzer spotkał się także z kandydatami wybranymi z castingu i dał im zadanie. Sprawdźcie, jak sobie z nim poradzili.

Kto zostanie nowym prezenterem pogody w „Dzień Dobry TVN”?
Kto zostanie nowym prezenterem pogody w „Dzień Dobry TVN”? Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Filip Chajzer

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości