Newsy

Znaleziono ciała dwójki dzieci i matki. Podejrzewa się tzw. samobójstwo rozszerzone

Newsy

Fot. Mustang_79 / Getty Images

W Chałupkach (woj. podkarpackie), w jednym z domów znaleziono ciała dwójki dzieci oraz kobiety, która jest prawdopodobnie jest ich matką. Cała trójka miała rany kłute. Podejrzewa się, że mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa.

Podkarpacie. Znaleziono ciała dwojga dzieci i ich matki

Jak donosi nizanskie.info, do dramatu doszło we wtorek rano. - Z nieoficjalnych naszych ustaleń wynika, że matka nie chciała oddać swoich dzieci ojcu, który wraz z kuratorem i nakazem sądu przybył po nie do miejsca ich zamieszkania. Matka raniła nożem kuratora sądowego, zamknęła się z dziećmi w łazience i tam odebrała im życie, po czym sama popełniła samobójstwo - czytamy na stronie.

Chałupki. W jednym z domów mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa

Na miejscu pracują prokurator i policja. W akcji uczestniczą także strażacy.

- Trwają czynności zmierzające do wyjaśnienia sprawy, m.in. oględziny miejsca zdarzenia i oględziny zwłok. W ciągu najbliższych dni zostaną też przeprowadzone sekcje zwłok – powiedział PAP prokurator Andrzej Dubiel.

Według sąsiadów, rodzina jakiś czas temu mieszkała w Niemczech. Około rok temu matka z 6-letnią córką i rok młodszym synem wróciła do kraju i zamieszkała z nimi u swoich rodziców. Małżonkowie – według sąsiadów – byli rozwiedzeni. Obecnie z Niemiec miał przyjechać ojciec dzieci.

Zobacz wideo: Polska młodzież na 2. miejscu w Europie w statystyce samobójstw:

>>> Zobacz także:

Dyrektorka domu dziecka latami miała znęcać się nad dziećmi. "To był szczyt sadyzmu"

Czy amantadyna leczy COVID-19? Odpowiedź poznamy za kilka miesięcy

Żłobki i przedszkola zamknięte na dłużej? Rzecznik rządu wskazuje datę

Autor: Iza Dorf

Źródło: nizanskie.info/PAP

Pozostałe wiadomości