Newsy

Pierwsze Rajskie Rozdanie w "Hotelu Paradise 4". Uczestnik, który odpadł zdobył się na wyjątkową szczerość

Newsy

Autor:
Kamila
Glińska
Player.plRajskie Rozdanie

Na to wszyscy czekali. W "Hotelu Paradise 4" doszło do pierwszego Rajskiego Rozdania. Nie obyło się bez emocji i zaskoczeń. Jeden z uczestników musiał usłyszeć od Klaudii El Dursi, że jego przygoda na Zanzibarze się skończyła. Który?

"Hotel Paradise 4" odcinek 5. Co się wydarzyło?

Na ostatniej Puszce Pandory okazało się, że przyszłość kilku par jest niepewna. Wiadomo było, że jeden z uczestników na pewno nie odpuści. Miłosz wierzył, że ma szansę pozostać w programie i był gotów zrobić wszystko, by osiągnąć swój cel. Tym bardziej, ze otrzymał taką szansę podczas namiętnej gry w klasy. Co prawda niektóre z uczestniczek wzdrygały się na samą myśl o bliskości, ale byli również tacy, których zabawa rozpaliła do czerwoności.

Przed ostatecznym wyborem, wszyscy mogli się upewnić co do swoich decyzji, zadając pytanie Rajskiej Wyroczni. Niektórzy otrzymali zaskakujące odpowiedzi. W końcu przyszedł czas na pierwsze Rajskie Rozdanie.

"Hotel Paradise 4". Rajskie Rozdanie

Decyzję podejmowali panowie. Kuba stanął za Marią. - Od początku chciałem tworzyć parę z Marią. (...) Dobrze mi w tej parze, nie mam zamiaru niczego zmieniać - oznajmił, gdy Klaudia El Dursi zapytała go o motywację jego działania. Kolejny był Darek, który także nie zaryzykował i postanowił kontynuować swój związek z Natką. Podobnie Przemek, który stanął za Klaudią.

Łukasz nie miał problemu z wyborem. - Uważam, że trzeba dać czas relacji, żeby się rozwinęła - ocenił podchodząc do Natalii. Miłosz postawił na Karolinę. Giovanni nie miał więc wyjścia - musiał stoczyć bój o Karolinę. Ostatecznie go przegrał, bo Karolina wybrała Miłosza. Na koniec Giovanni postanowił powiedzieć kilka szczerych słów do każdego z uczestników "Hotelu Paradise 4". Komu dostanie się najbardziej?

Nowe odcinki "Hotelu Paradise 4" od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w TVN7. Program dostępny jest także na platformie Player.pl.

Zobacz wideo: Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie

Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie
Klaudia El Dursi o hejcie: Miałam taki czas w życiu, że musiałam zamknąć się w sobie
Dzień Dobry TVN Online

Zobacz także:

Autor:Kamila Glińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości