Newsy

Piąty sezon "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Gdzie tym razem pojawi się Dorota?

Newsy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
prasa.tvn.pl
Programy TVN

31 października na antenie TVN pojawi się pierwszy odcinek 5. sezonu "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Na tapetę weźmie nie tylko mieszkania, ale i domy. Komu tym razem pomoże Dorota?

Piąty sezon "Totalnych Remontów Szelągowskiej"

Jesienią na antenę TVN powraca kolejny sezon "Totalnych Remontów Szelągowskiej". Piąta edycja zapowiada się równie ekscytująco, co poprzednie. Dorota wyruszy w podróż po całej Polsce, by pomóc tym najbardziej potrzebującym. Pod lupę weźmie nie tylko mieszkania, ale również domy.

Remont mieszkania

HGTV: Remont małej toalety
HGTV: Remont małej toaletyHGTV
wideo 2/2

Ekspertka odwiedzi osoby zgłoszone przez ludzi chcących odwdzięczyć się swoim bohaterom za dobro, które od nich otrzymali. Przygotujcie chusteczki, ponieważ nie zabraknie rodzinnych i chwytających za serce historii. Jakie wyzwania czekają na Dorotę Szelągowską w tym sezonie?

Bohaterowie 5. sezonu "Totalnych Remontów Szelągowskiej"

Jedną z bohaterek "Totalnych Remontów Szelągowskiej" będzie Pani Elżbieta z Wałcza, która po śmierci mamy przejęła opiekę nad młodszym rodzeństwem. Kobieta zrezygnowała ze swoich planów, by zadbać o dobro swojej rodziny. Do programu zgłosiła ją siostra. W ten sposób chce jej podziękować za to, że zapewniła im bezpieczeństwo i miłość.

"Totalny Remont" przejdzie także mieszkanie Agnieszki z Bydgoszczy - pracownicy ośrodka opiekuńczo-wychowawczego samotnie wychowującej dwójkę dzieci. Szansę na nowy początek otrzyma także Magda z Młynkowa. Wizyta Doroty odmieni jej życie i nie chodzi tu wyłącznie o mieszkanie.

Piąty sezon "Totalnych Remontów Szelągowskiej" ruszy 31 października. Widzowie będą mogli oglądać go w każdy poniedziałek o 21:35 na antenie TVN. Poprzednie cztery sezony zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: prasa.tvn.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości