Newsy

„Piękny debiut”, czyli jak przyjęliście naszych nowych prowadzących

Newsy

Aktualizacja:
Kamil Piklikiewcz/East News

Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski zadebiutowali dzisiaj w roli nowych prowadzących Dzień Dobry TVN. Jak sami mówią, był stres, ale są zadowoleni. Nie tylko oni. W mediach społecznościowych dzielicie się swoimi wrażeniami. Zobaczcie, jak przyjęliście naszych nowych prowadzących.

Debiut nowych prowadzących

Każdy kiedyś zaczynał. Do tej pory w Waszych domach gościli: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Anna Kalczyńska-Maciejowska i Andrzej Sołtysik, Kinga Rusin i Piotr Kraśko oraz Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. 5 marca, w programie Dzień Dobry TVN swój pierwszy raz jako prowadzący mieli Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski.

Kim jest Paulina Krupińska-Karpiel?

Paulina jest modelką i prezenterką. W 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Od 2014 roku prowadzi program "Klinika urody" w TVN7. Prywatnie jest żoną wokalisty zespołu Zakopower – Sebastiana Karpiela-Bułecki. Ich góralskie wesele odbyło się w lipcu, 2018 roku. Para ma 5-letnią córkę Antoninę i 3-letniego syna Jędrzeja. Prezenterka jest bardzo rodzinna, ale stara się chronić swoją prywatność.

Kim jest Damian Michałowski?

Damian swoją medialną karierę zaczynał w akademickim radiu Index. Od 10 lat możemy słuchać go na antenie Radia ZET. W różnych stacjach prowadził programy typu reality show, był gospodarzem i współprowadzącym tras koncertowych i wydarzeń muzycznych. Dziennikarz doczekał się dwójki dzieci: Helenki i Henryka

Jak widzowie przyjęli nowych prowadzących Dzień Dobry TVN?

W komentarzach na naszych mediach społecznościowych dzieliliście się wrażeniami o nowych prowadzących. Zobaczcie sami, jak pozytywnie ich przyjęliście:

Było naprawdę fajnie :) Naturalnie!

Dobrze Wam poszło. Gratuluję i Pozdrawiam

Było super. Jesteście sympatyczni z przyjemnością was się słucha

Było naprawdę fantastycznie jak na pierwszy raz

Rewelacja, jestem na tak!

Było super!!! Miła ,sympatyczna, pogodna i naturalna para!!!Pozdrawiam!!!

Jak prowadzący oceniają swój debiut?

Na live’ie, który odbył się zaraz po zakończeniu programu na naszym Facebooku, Paulina i Damian podzielili się wrażeniami ze swojego pierwszego odcinka.

Dziękujemy za to, że byliście z nami, za wsparcie, za wasze komentarze. Fajnie było

- powiedział Damian.

Dużo stresu

- dodała Paulina.

Będziemy sobą. Robimy ten program z myślą o Was. Bo bez was to nie miałoby najmniejszego sensu

- zagwarantowała nasza nowa prowadząca!

Życzenia prosto z gór

Sebastian Karpiel-Bułecka prosto z Kasprowego wysłał niespodziewaną wiadomość swojej ukochanej, czyli naszej nowej prowadzącej.

Mam prośbę, żeby moja małżonka dopuściła gości do głosu. I żeby ich nie zagadała. I życzę jej spokoju ducha, bo na pewno się stresuje

- powiedział.

Zobacz całe wideo:

Zobacz też:

Zobacz galerię zdjęć z debiutu Pauliny Krupińskiej-Karpiel i Damiana Michałowskiego

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości