Newsy

Ostatni odcinek serialu 39 i pół tygodnia. Czego możemy spodziewać się w finale?

Newsy


Serial „39 i pół tygodnia” zebrał sporą rzeszę fanów. Co wydarzy się w ostatnim odcinku? O tym w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli Tomasz Karolak, który wciela się w postać Darka Jankowskiego oraz Daria Widawka, serialowa Anka Jankowska.

W ostatnim odcinku Anka Jankowska wzięła kolejny ślub. Tym razem z Piotrem. Smutny Darek przygotowuje się do ostatniego koncertu, który może okazać się także ostaniem dniem jego życia

Finałowy odcinek "39 i pół tygodnia"

W ostatnim odcinku serialu Darek Jankowski zagra w koncertowym wydaniu nowy utwór „Będę przy tobie”. Jak zakończy się relacja Anki i Darka?

Nasi bohaterowie w „39 i pół tygodnie” muszą rozstać się na amen. Ania wychodzi za innego człowieka, za Holendra.

– dodał Tomasz Karolak.

Mimo wszystko miłość Anki do Darka wciąż w niej drzemie. Bohaterka próbuje uciec i uwolnić się od silnego uczucia, jednak nie jest to do końca możliwe.

Aktor porównał serial do realnych sytuacji w życiu. Ludzie ulegają miłości chemicznej, 2-letniej, która wiąże się z endorfinami. Gdy zaczyna ich brakować, związki się rozpadają. Prawdziwa miłość po prostu jest i nie da się jej zagłuszyć. Takim uczuciem darzą się serialowi bohaterowie.

To jest para, która nie potrafi ze sobą żyć, ale bez siebie nie może.

– dodała Daria Widawska.

Czy powstaną kolejne sezony serialu?

Na razie nic nie wiadomo o powstaniu kolejnych sezonów serialu. Na wiadomość o kontynuacji będziemy musieli z pewnością jeszcze trochę poczekać. Dziś o 21:30 zapraszamy fanów przed telewizory do obejrzenia ostatniego odcinka serialu „39 i pół tygodnia”.

Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości