Newsy

Polka zaśpiewa na oscarowej gali. Jak zareagowała na tę propozycję? "Ręce zaczęły mi się trząść"

Newsy

Aktualizacja:

Oscary 2020 już 9 lutego. O statuetkę walczy film Jana Komasy "Boże Ciało", ale to nie będzie jedyny polski akcent. Na gali rozdania nagród wystąpi aktorka i wokalistka Katarzyna Łaska. Nasza rodaczka zaśpiewa piosenkę "Into the Unknown" z filmu "Kraina lodu 2".

Jeszcze w czwartek Kasia Łaska informowała na na swoim profilu instagramowym o nadchodzącej przygodzie życia. Pisała, że nie może wszystkiego zdradzić, ale jest to dla niej wielkie wydarzenie.

To co wydarzy się w najbliższych dniach będzie przygodą mojego życia. Przebieram nogami już od dawna aby Wam wszystko zdradzić i w końcu poprosić o trzymanie kciuków. Wypatrujcie, nasłuchujcie, śledźcie bo to co się wydarzy jest po prostu jak ze snu. Wasza Łasica

Nikt się nie spodziewał, że chodzi o występ na gali rozdania największych nagród filmowych. Wydaje się jednak, że niektórzy znali słodką tajemnicę wokalistki. Pod postem pojawiły się komentarze:

Michał Piróg napisał: "Yhmmmm oddech wstrzymany... czy to jest to co myślę ?????"

Ania Karwan skomentowała: "Cant wait !!!"

Jeden z obserwujący dodał wpis: "Ja wiem. Ale nie powiem??‍♂️?"

Kasia Łaska: "Proszę Was o jedno... nie przestawajcie wierzyć w siebie!"

W piątek, kilka dni przed wielką galą oscarową wszystko stało się jasne. Katarzyna Łaska poinformowała, że jest już w Los Angeles! Gwiazda dodała kolejny wpis, w którym wyjaśniła o jaką tajemnicę chodzi. W poście napisała:

ORCARY @theacademy długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia. Trudno mi to pojąć bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiagalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces to ktoś w końcu to doceni! Proszę Was o jedno... NIE PRZESTAWAJCIE wierzyć w siebie!Sami najlepiej wiecie, którą wybrać z dróg! Słuchajcie co serce Wam podpowiada! Dziękuję @disney_polska za pomoc, ogromne wyróżnienie i przede wszystkim za zaufanie!

Oscary 2020: Kasia Łaska zaśpiewa podczas gali rozdania nagród

Katarzyna Łaska to piosenkarka, aktorka musicalowa i dubbingowa, przed którą jednej z najważniejszych występów w życiu. Wokalistka wraz z reprezentantkami innych krajów otrzymała szanse zaśpiewania na 92. ceremonii wręczenia Oscarów. Artystka wykona piosenkę z drugiej części „Krainy lodu” pt. „Chce uwierzyć snom”. Na miejscu spotkała się z nią Anna Wendzikowska i porozmawiała o niesamowitej szansie i przygotowaniach do występu. Kiedy Kasia dowiedziała się, że ma szanse zaśpiewać na gali oscarowej?

To było pierwszego stycznia o godzinie 22:30. Zadzwoniła do mnie Magda Dziemidowicz i zapytała, czy bym chciała wystąpić i czy mam czas. Trochę chyba to do mnie nie dotarło, ale jak usiadłam, to zaczęły mi się ręce trząść

- wspomina artystka.

Ze względu na późnią godzinę, Katarzyna nie miała możliwości podzielnia się wspaniałą wieścią z bliskimi. Jedyną osobą, która dowiedziała się o propozycji, był mąż artystki. Po miesiącu formalności, Kasia znalazła się w Hollywood, gdzie wystąpi u boku znanych i cenionych gwiazd światowego kina. Wraz z innymi aktorkami dubbingującymi postać Elsy, wystąpiła też w popularnym amerykańskim programie porannym.

Wydaje się, że aktorka uporała się ze stresem, który towarzyszył jej na początku.

Jak już weszłam wczoraj do teatru i zobaczyłam, jak to wygląda, uznałam, że to jest moje środowisko, które znam. Dla mnie dubbing, teatr, to są bezpieczne miejsca, gdzie nikt mnie nie atakuje, nie wymaga ode mnie czegoś ponad to, co robię

- powiedziała Kasia.

Artystka nie ukrywa jednak, że jest w szoku. Nigdy nie spodziewała się, że ze studia dubbingowego trafi na scenę w Los Angeles.

Kto by pomyślał, że robiąc to, co kocham, mogę trafić na Oscary i to jeszcze na scenę. Najfajniejsze, wczoraj na próbie zobaczyłam, że stoję dosłownie na scenie trzy metry przed Bradem Pittem i Leonardo DiCaprio

- dodała.

Katarzyna Łaska w pierwszej części "Krainy lodu"

W polskiej wersji bajki "Kraina lodu" wykonała piosenkę „Mam tę moc”. W Dzień Dobry TVN Kasia zaśpiewała ją w otoczeniu zdolnych dzieciaków na warszawskim lodowisku. Zobacz archiwalne wideo:

Za Jana Komasę i występ Kasi Łaski trzymamy mocno kciuki!

Zobacz też:

Oscary 2020: Jan Komasa w towarzystwie śmietanki światowego kina

Oscary 2020: relacja Dzień Dobry TVN z 92. ceremonii wręczenia nagród filmowych

Grammy Awards 2020. Która gwiazda wyglądała najlepiej?

Autor: Jola Marat

Pozostałe wiadomości