Newsy

Pierwsze lato bez Open’era. Znamy nowy termin imprezy

Newsy

gettyimages.com/ Flashpop

Open'er 2020 miał się potrwać od 1 do 4 lipca. Niestety, został odwołany z powodu pandemii koronawirusa. Organizatorzy zachęcają, by zachować aktualne bilety na przyszłoroczną edycję. Kiedy się odbędzie?

Open’er 2020 odwołany

Kolejny wielki muzyczny festiwal w tym roku się nie odbędzie. Powodem jest oczywiście pandemia koronawirusa.

To będzie pierwsze lato bez Open’era od 2002 roku. Dziwne i dewastujące uczucie… Mrok i smutek. Festiwale letnie to wszystko, czego koronawirus nienawidzi. To emanacja życia, to muzyka i sztuka przeżywana razem, to wolność i radość. To celebracja zarówno wspólnoty jak i indywidualizmu. Tę rundę wirus wygrał, ale spokojnie - nie z takimi problemami ludzkość już sobie radziła

- napisali organizatorzy.

Zaraz wracamy, i będzie to powrót spektakularny - zapowiadają.

Obiecuję, że już od dzisiaj, wraz z całym zespołem Alter Art, będziemy pracowali każdego dnia, aby Open’er był jeszcze lepszy, jeszcze ciekawszy i jeszcze silniejszy. Wykorzystamy ten czas dobrze. Będziemy z Wami w nieustannym kontakcie, mamy sporo nowych pomysłów i zaczynamy wspólne przygotowania do edycji 2021!

- napisał Mikołaj Ziółkowski.

Open’er 2021 - kiedy

Organizatorzy festiwalu podali nowy termin imprezy.

Dobra wiadomość jest też taka, że tegoroczny program w większości powróci w przyszłym roku, uzupełniony o sporo nowych elementów. Uważajcie na siebie i dbajcie o innych, wspierajcie tych, co na pierwszej linii i pomyślcie o tym, jaki Open’er 2021 będzie miał smak po 24 miesiącach rozłąki od poprzedniej edycji… kiedy z pozoru najprostsze rzeczy nabiorą zupełnie nowego wymiaru! Kosmos! Do zobaczenia w Gdyni od 30.06 do 03.07.2021!

— zapowiedział Mikołaj Ziółkowski.

Open’er 2020 - kolejny odwołany festiwal

Open’er 2020 dołączył do grupy wielkich muzycznych festiwali, które nie odbędą się w tym roku. W najbliższe lato koncertowicze nie pobawią się na Orange Warsaw Festiwal 2020, Sunrise Festival 2020 i Audioriver Festival 2020 . Twórcy wszystkich imprez apelują, by nie rezygnować z zakupionych już biletów. Zachęcają, by zachować karnety, co będzie dla nich ogromnym wsparciem.

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości