Newsy

"One Night Squad" u Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz porównał jedną z uczestniczek do pierwszej Wodzianki. "Miałem z nią romans"

Newsy

TVN/Wojciech Kurczewski

Wiosenna seria programu "Kuba Wojewódzki" dobiegła końca. To jednak nie wszystko. W serwisie Player.pl pojawił się pierwszy odcinek specjalny popularnego show. Tym razem gośćmi na kanapie byli uczestnicy nowego programu "One Night Squad". Nie obyło się bez emocji i flirtowania na antenie.

Uczestnicy "One Night Squad" u Kuby Wojewódzkiego

Już w tym tygodniu, 28. maja, emisja premierowego odcinka programu "One Night Squad". Koncepcja produkcji zakłada, że uczestnicy będą musieli poradzić sobie na Zanzibarze, jednak w niezbyt sprzyjających warunkach. Co więcej, bohaterami show będą osoby, które znamy już z telewizji. Te miały okazję zaistnieć między innymi w takich hitach jak "Hotel Paradise", "Warsaw Shore" czy "Big Brother". Kuba Wojewódzki nie mógł przejść obok tego wydarzenia obojętnie. Dziennikarz zaprosił całą ekipę, by dowiedzieć się, czego możemy spodziewać się w nowym formacie. Rozmowa nie poprzestała na kwestiach zawodowych. Gospodarz poruszył także kwestie osobiste dotyczące obecności w mediach społecznościowych, a także poszukiwania miłości.

Kuba Wojewódzki dopytywał uczestników "One Night Squad" o to, jak sobie poradzili w programie, ale też o ich osobiste dokonania. Wkraczał też w nieco bardziej prywatne sfery. Nie brakowało rozmów o Instagramie, rozwijaniu kariery w sieci i poszukiwaniu miłości.

Damiana Zduńczyka "Stiflera" zapytał również o książkę "Kryształowy chłopak": - Po co napisałeś biografię?

Ja już wiedziałem, jak tam leciałem, że to zrobię to, jak będzie tysiąc dni, odkąd nie biorę narkotyków. Ja to zrobiłem, żeby ostrzec, nawet jeśli jedna osoba to przeczyta i przestanie brać, to jest sukces

- wytłumaczył Damian.

Kuba Wojewódzki porównał jedną z uczestniczek do Wodzianki

Między wierszami rozmowy o życiu i karierze Kuba Wojewódzki podkreślił swoją spostrzegawczość. Jak przyznał, jedna z uczestniczek – Ada - do złudzenia przypomina mu pierwszą "Wodziankę", która odpowiedzialna była w show gospodarza za przynoszenie wody. Jak się okazuje, dziennikarz miał na myśli modelkę Dominikę Zasiewską. Między rozmówcami wywiązała się dyskusja. - Mam rozumieć, że to komplement? - dopytywała Ada.

Kuba bez dłuższej spacji odpowiedział: - Tak, bo miałem z nią romans. Możecie już wyjść? - rzucił do reszty grupy.

Kuba Wojewódzki - goście programu 1 czerwca

Już 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka, Kuba spotka się z kontrowersyjną wnuczką jednego z najpopularniejszych polityków – Moniką Miller - oraz youtuberem – Gargamelem. Szykuje się starcie pokoleń. Kto wyjdzie z niego z tarczą, a kto na tarczy?

One Night Squad - Aleksandra Sworo Sworowska o programie. Zobacz wideo:

Zobacz także:

Joanna Krupa świętuje Dzień Matki. Gwiazda pokazała urocze zdjęcia córki

Słodkie niespodzianki na Dzień Matki. Przepisy Piotra Kucharskiego

Oliwia i Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami. "Najlepszy prezent na Dzień Mamy"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości