Newsy

"One Night Squad". Łukasz Karpiński zobaczył UFO. Pozostali uczestnicy uwierzyli w jego historię?

Newsy

Przed nami kolejne emocjonujące odcinki "One Night Squad". Tym razem nie obędzie się bez strachu i klimatu rodem z horroru. To wszystko za sprawą opowieści Łukasza Karpińskiego, którego widzowie TVN7 doskonale znają z "Hotelu Paradise".

Survivalowy maraton na Zanzibarze uczestników "One Night Squad" - trwa w najlepsze. Zamiast drinków z palemką i luksusowej wilii, jest nocleg w spartańskich warunkach. Mało tego, jeden z wieczorów, za sprawą Łukasza Karpińskiego zamienił się w prawdziwy horror.

"One Night Squad" – odcinek 8. Co się wydarzy?

Uczestnicy "One Night Squad" po dniu pełnym wrażeniem położyli się na stworzonym przez siebie biwaku pod gołym niebem. Bohaterem tego wieczoru był Łukasz Karpiński, który opowiedział koleżankom i kolegom historię z przeszłości. Niestety, ale nie była to słodka bajka na dobranoc.

– Niedawno się przeprowadziliśmy. Bałem się tam spać, bo tam nikt nie mieszkał, nie było za dużo domków – rozpoczął. - Wyobraźcie sobie, że wstaję. Mam ledwo co otwarte oczy, a przede mną pojawił się pomarańczowy punkt w kształcie dysku. To nie był księżyc. Stałem i rozkminiałem, co to jest. Widziałem to przez okno. Jak Boga kocham, do dzisiaj nie potrafię rozkminić, czy to jedyny przypadek, gdy widziałem UFO. To był taki talerz pomarańczowy, naprzeciwko za oknem. Spier…… do łazienki, wysiusiałem się. Wróciłem i go nie było – mówił z przerażeniem.

Na twarzach uczestników pojawiło się zmieszanie i niedowierzanie. Jedna z dziewcząt po wysłuchaniu tej opowieści, przyznała, że "ma ciary". Jak ten wieczór potoczył się dalej? Czy atmosfera się rozluźniła? Odpowiedź na te pytania w kolejnych odcinkach "One Night Squad".

"One Night Squad" - o czym jest program?

Dziesięcioro odważnych i kontrowersyjnych celebrytów, znanych widzom z największych reality show, takich jak "Hotel Paradise", "Big Brother", czy "Love Island. Wyspa miłości" spotka się razem w jednym programie. Wśród nich m.in. Beata "Ata" Postek, Ania Adamczyk, Łukasz Karpiński, Michał Baryz, Damian "Stifler" Zduńczyk. Przez 10 dni pokonują kilometry rajskich plaż Zanzibaru, by zawalczyć o luksus i imprezę życia.

"One Night Squad" - gdzie oglądać?

Od 28 maja co tydzień na Player.pl udostępniane są dwa premierowe odcinki serii. Program jest również emitowany na antenie TVN7 - w każdy piątek o godz. 20:00.

Zobacz wideo: Uczestniczki "One Night Squad" przerażone warunkami na Zanzibarze. "Oszukali mnie!"

Zobacz także:

"40 kontra 20". Paula i Ania podbiją niejedno męskie serce. Poznaj kolejne uczestniczki nowego show

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iza opowiedziała nam o nowej pracy Kamila. Wybrał modną ostatnio branżę

Tre Voci na scenie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak tercet poradził sobie z utworem Zbigniewa Wodeckiego

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości