Newsy

Olaf Eysmont - syn Ewy Eysmont-Machulskiej, nie żyje. Zagrał m.in. w "Kilerze" i "Vinci"

Newsy

Towfiqu Photography / Getty ImagesAntoni Gucwiński nie żyje

Olaf Eysmont - dziennikarz i aktor, znany z występów w takich filmach, jak "Kiler" czy "Vinci", nie żyje. Mężczyzna miał zaledwie 45 lat. Informację o jego śmierci przekazało m.in. Stowarzyszenie Filmowców Polskich.

Olaf Eysmont nie żyje

Olaf Eysmont odszedł 29 czerwca 2021 roku w wieku 45 lat. O śmierci dziennikarza i aktora poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych Stowarzyszenie Filmowców Polskich oraz ksiądz i krytyk filmowy Andrzej Luter.

- Zmarł Olaf Eysmont. Kochał kino. Człowiek filmu! Dziennikarz. Był także aktorem (po szkole Machulskich), występował w rolach epizodycznych w filmach Juliusza Machulskiego (od "Kilera" po "AmbaSSadę"). Olaf przeżył zaledwie 45 lat. Spotykaliśmy się co roku, we wrześniu, w czasie festiwalu w Gdyni. Pozostają wspomnienia... - napisał na Facebooku Luter.

Nie podano, co było przyczyną śmierci aktora.

Olaf Eysmont - kim był zmarły aktor?

Olaf Eysmont był synem Ewy Eysmont-Machulskiej, żony Juliusza Machulskiego. Widzom znany jest przede wszystkim z epizodycznych ról w takich filmach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch" czy "Vinci" w reżyserii Juliusza Machulskiego.

Eysmont zajmował się również promocją, marketingiem i rozpowszechnianiem wiedzy o polskiej kinematografii. Odpowiadał także za organizację Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Zobacz wideo: Porozmawiajmy przy kolacji o… śmierci

Zobacz także:

Z męską depresją poporodową zmaga się nawet 20 proc. ojców. Jej objawy łatwo przeoczyć

11-latek wiózł nietrzeźwego ojca. Chłopiec zginął w wypadku samochodowym

Nie żyje 37-letni aktor. Krzysztof Chromiński grał m.in. w "Na Wspólnej" i "Drugiej szansie"

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Towfiqu Photography / Getty Images

Pozostałe wiadomości